برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

دین و زندگی یازدهم رشته انسانی مشاوران آموزش

نام ناشر:
پیشنهاد ویژه مدت محدود:
38,250 تومان 45,000 تومان
تخفیف‎−15%
محصولات مرتبط
توضیحات

اگر به دنبال منبعی جامع و معتبر برای آموزش تمامی نکات و محتوای درسی موجود در کتاب دین و زندگی یازدهم رشته انسانی می باشید ما کتاب دین و زندگی یازدهم رشته انسانی مشاوران آموزش را به شما پیشنهاد می کنیم. این کتاب یکی از مطرح  ترین، جامع ترین و کامل ترین کتاب کمک درسی برای درس دین و زندگی یازدهم  رشته علوم انسانی محسوب می شود که با ارائه توضیحات کامل علاوه بر آموزش صحیح و دقیق مطالب زمینه یادگیری کامل مطالب را به درستی برای کلیه دانش آموزان سال یازدهم انسانی و داوطلبان کنکوری گروه آزمایشی علوم انسانی فراهم نموده است. در ادامه این نوشتار می توانید اطلاعات بیشتری راجع به این کتاب ارزشمند و محتوای موجود در آن کسب نمایید.

معرفی کتاب کمک درسی دین و زندگی یازدهم رشته انسانی مشاوران آموزش

کتاب دین و زندگی یازدهم رشته انسانی مشاوران آموزش یک کتاب کمک آموزشی جامع، بسیار معتبر و استاندارد برای آموزش و یادگیری تمامی دروس و سرفصل های کتاب دین و زندگی یازدهم انسانی است که با ارائه توضیحات کامل درباره متن درس، پیام آیات و اشعار و ارتباط فی مابین آن ها، بانک سوالی بسیار کامل و استاندارد و بیان تمامی نکات کلیدی و جزئیات مهم کتابی بسیار جامع و کامل برای یادگیری عمیق محتوای این درس به شمار می رود. این کتاب ارزشمند از سری مجموعه کتاب های هدفدار است که به صورت تک جلدی و در 144 صفحه توسط مؤلفین برتر و برجسته ای به نام های آقایان سعید شبقره، فردین سماقی و خانم آمنه اسماعیل پور تهیه و گرد آوری شده است و نشر مشاوران آموزش این کتاب را در قطع رحلی با جلد سونی و با شماره شابک 9786002182180 در سال 1398 چاپ نموده است.

معرفی بخش‌های مختلف کتاب کمک آموزشی دین و زندگی یازدهم رشته انسانی مشاوران آموزش

درسنامه، تست و تمرین و پاسخنامه کاملا تشریحی سه بخش اصلی و کاربردی دین و زندگی یازدهم رشته انسانی مشاوران آموزش را تشکیل می دهد. در نتیجه با خرید این کتاب می توانید از درسنامه های آموزش محور بسیار کامل، بانک سوالی استاندارد و با کیفیت و پاسخنامه ای کاملا تشریحی استفاده نمایید و بدین طریق تسلط خود را بر روی محتوای کتاب درسی افزایش داده و بدین طریق درک عمیقی از مطالب این درس داشته باشید. در ادامه به بررسی جداگانه هر بخش می پردازیم.

1.درسنامه مشاوران آموزش دین و زندگی یازدهم رشته انسانی 

بخش اول دین و زندگی یازدهم رشته انسانی مشاوران آموزش مطابق با الگوی محتوایی سایر کتاب های هدفدار نشر مشاوران آموزش به ارائه درسنامه ها اختصاص یافته است. درسنامه های این کتاب بسیار کامل و بسیار جامع است. به طوری که به علت کامل بودن و پوشش کامل محتوای سطر به سطر کتاب درسی این کتاب پیشنهاد بیشتر دبیران، مشاوران آموزشی و نفرات برتر کنکور به دانش آموزان سال یازدهم علوم انسانی و داوطلبان کنکوری می باشد. چیدمان درسنامه ها کاملا مطابق با چیدمان درس های موجود در کتاب درسی می باشد. مولفان با توضیح کامل متن کتاب به زبان ساده تمامی آیات، احادیث و روایات موجود در کتاب دین و زندگی را به همراه معانی و مفاهیم آن ها برایتان تشریح نموده و با ترجمه روان و بیان ارتباط مفهومی فی ما بین آن ها زمینه یادگیری و تسلط کامل بر روی محتوای این درس را فراهم نموده اند. پس ازمطالعه درسنامه ها و یادگیری کامل مطالب هر درس می توانید به سراغ بخش بعدی این کتاب یعنی بانک سوال رفته و با تکیه بر اطلاعات آموخته شده در این قسمت سطح علمی خود را بیازمایید.

2.تست و تمرین

پس از مطالعه هر درسنامه دین و زندگی یازدهم رشته انسانی مشاوران آموزش می توانید با تکیه بر بانک جامع پرسش های چهار گزینه ای موجود در این بخش دانسته های علمی خود را به سرعت مورد سنجش و ارزیابی قرار دهید. مؤلفین با ارائه بیش از 500 تست تالیفی و تست کنکوری خط خط کتاب درسی را به خوبی پوشش داده و بدین ترتیب تست ها و سوالات چهار گزینه ای مفهومی و ترکیبی بسیار با کیفیتی را ارائه داده اند. بنابراین بانک سوال پیش رو جامع ترین و کامل ترین بانک سوالی است که دانش آموزان نظام جدید آموزشی می توانند از آن برای سنجش و ارزیابی میزان یادگیری خود استفاده نموده و بدین طریق تمامی اشکالات خود را برطرف نموده و نقاط ضعف آن را به نقطه قوت تبدیل نمایید.

3.پاسخنامه تشریحی

بخش آخر دین و زندگی یازدهم رشته انسانی مشاوران آموزش پاسخنامه ای کاملا تشریحی است که مولفان در طی آن علاوه بر ارائه پاسخ صحیح هر سوال علت نادرستی سایر گزینه ها را نیز به خوبی بیان نموده و با ارائه توضیحات کامل زمینه یادگیری کامل شما را فراهم نموده اند. در نتیجه با اتمام این کتاب و هم زمان با اتمام فرایند آموزش فرایند یادگیری در ذهن شما تکمیل شده و مطالب آموخته شده در حافظه بلندمدتان تثبیت خواهد شد و بدین شکل شما تسلط بسیار بالایی بر روی محتوای کتاب درسی خواهید داشت.

در پایان

 کتاب دین و زندگی یازدهم رشته انسانی مشاوران آموزش به علت دارا بودن درسنامه های فوق حرفه ای و کامل که حاوی شرح آیات و احادیث، بررسی پیام آیات و ارتباطات معنایی و نکات ترکیبی به همراه روابط علت و معلولی فی ما بین آن ها و ارائه بانک سوالی بسیار معتبر و استاندارد و پاسخنامه ای کاملا تشریحی به عنوان شناخته شده ترین و پرطرفدارترین کتاب کمک آموزشی درس دین و زندگی معرفی شده است و از همین رو خرید و مطالعه کتاب دین و زندگی یازدهم رشته انسانی مشاوران آموزش می تواند در پیشبرد اهداف آموزشی، قبولی در امتحانات و کنکور سراسری و رسیدن به مدارج بالای علمی تاثیر بسزایی داشته باشد.

 

جزئیات محصول

مشخصات

مولف یا مولفان
آمنه اسماعیل پور, سعید شبقره, فردین سماقی
سال چاپ
1398
قطع کتاب
رحلی
شابک
9786008549270
نظرات
بدون نظر

نظرات

  • رضایت از محصول:
  • کیفیت کالا:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.

فهرست

کد QR

تنظیمات

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ثبت نام / ورود