برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

جمع بندی ریاضی گسسته و آمار و احتمال مهروماه

نام ناشر:
پیشنهاد ویژه مدت محدود:
22,400 تومان 28,000 تومان
تخفیف‎−20%
محصولات مرتبط
توضیحات

معرفی کتاب کمک درسی جمع بندی ریاضی گسسته و آمار و احتمال مهروماه

 برای جمع بندی درس گسسته، آمار و احتمال خود تنها ۲۴ ساعت زمان نیاز دارید. اما آیا همچین چیزی امکان پذیر است؟ انتشارات مهر و ماه با تألیف کتاب جمع بندی ریاضی گسسته و آمار و احتمال این کار را برای شما ممکن ساخته است. اگر شما دانش کمی از گسسته و آمار و احتمال داشته باشید به راحتی می‌توانید از این کتاب به عنوان منبعی برای جمع‌بندی استفاده کنید. این کتاب منطبق با نظام جدید تألیف شده است و خبری از تست‌های قدیمی و روش‌های از کار افتاده نیست. کتاب جمع بندی ریاضی گسسته و آمار و احتمال مهر و ماه در کمترین حجم ممکن در هشت فصل موضوعی مطالب لازم برای کنکور را برای شما پوشش می‌دهد. این کتاب کاملاً منطبق فصول کتاب‌های درسی آمار و احتمال یازدهم و ریاضیات گسسته دوازدهم است. این کتاب مجموعاً به دو بخش آزمون‌های جامع و فرمول نامه تقسیم می‌شود؛ که کار را برای دانش آموز بسیار راحت‌تر کرده است.

 ویژگی‌های کتاب کمک آموزشی جمع بندی ریاضی گسسته و آمار و احتمال مهروماه

 برای خواندن جمع بندی ریاضی گسسته و آمار و احتمال مهروماه شما نیاز به دانش قبلی دارید. هدف کتاب تنها جمع بندی این درس در روزهای پایانی کنکور است. این کتاب حاوی درسنامه هایی کوتاه و کاربردی می‌باشد. درس نامه‌های آن همسو با کتب درسی نظام جدید می‌باشند. همه مطالب مورد نیاز کنکور در هشت فصل منظم کنار هم چیده شده‌اند. تعداد تست‌های این کتاب کم اما بسیار خلاقانه و جدید می‌باشند. به همین دلیل خبری از تست‌های زائد و بی مورد گیج کننده نیست. این کتاب دارای بخش جذابی به نام فرمول نامه می‌باشد که برای ایام جمع بندی بسیار مناسب است. تنها تفاوت فصول این کتاب با فصل بندی کتاب درسیتان جدا کردن درس منطق و ریاضی و مجموعه‌ها از یکدیگر می‌باشد.

بخش‌های مختلف کتاب جمع بندی ریاضی گسسته و آمار و احتمال مهر و ماه

 درسنامه

 درسنامه های جمع بندی ریاضی گسسته و آمار و احتمال مهروماه کاملاً قابل فهم و کافی نوشته شده‌اند. در این درسنامه ها هیچ گونه مطلب زائد و بی اهمیتی مشاهده نمی‌کنید و اهمیت هر مطلب نیز برایتان مشخص شده است. کتاب از نظم بسیار خوبی برخوردار است و تمامی مطالب یا تعاریف آن در کادرهایی نوشته شده‌اند. برای سازماندهی ذهن دانش آموزان کنکوری این نکته بسیار حائز اهمیت است. تست‌های داخل درسنامه نحوه استفاده از نکته گفته شده را به شما نشان می‌دهند. همچنین این کتاب برایتان معیار مهم بودن یک تست را مشخص کرده است. به طور مثال شما می‌توانید درصد نزدیکی آن تست به سؤالات کنکور سراسری قبلی را متوجه شوید. احتمال مطرح شدن آن در کنکور سال بعد نیز برایتان مشخص شده است. پاسخ‌های تشریحی تست‌ها نیز کلیدی بوده و حاوی نکات ریز و مفیدی می‌باشند. در کنار هر مطلب اشتباهات متداول دانش آموزان نیز هشدار داده می‌شود. در درسنامه این کتاب هیچ مطلب مهم و کارآمدی از قلم نیفتاده است. تست‌های فصل‌های حائز اهمیت‌تر طبیعتاً بیشتر می‌باشند. این کتاب برای فصولی که نیاز به مرور فرمول‌ها و روابط دارند روشهایی بسیار سودمند ارائه می‌دهد.

 تست

 هدف جمع بندی ریاضی گسسته و آمار و احتمال مهروماه بیشتر ارائه درس نامه‌های مفید است؛ پس در آن خبری از تستهای زیاد نیست. هر فصل به طور میانگین دارای ۱۶ تست است که تمامی این ۱۶ تست با یکدیگر متفاوت بوده و نکته جدیدی را به شما می‌آموزند. این تست‌ها کاملاً استاندارد می‌باشند. پاسخ‌های تشریحی این تست‌ها بسیار کامل و دقیق نوشته شده‌اند و پس از یادگیری تیپ آن‌ها می‌توانید به راحتی به سؤالات مشابه پاسخ دهید. تست تکراری در این کتاب پیدا نمی‌شود. تمامی تست‌ها تألیفی هستند ولی هدف از تألیف آن‌ها داشتن شباهت حداکثری به سؤالات کنکور سراسری سال‌های اخیر می‌باشد. این کتاب تمام تیپ‌های مختلف را برای شما بررسی می‌کند؛ اما برای تمرین و تکرار بیشتر باید به سراغ کتاب‌های دیگر بروید.

 جمع بندی کتاب جمع بندی ریاضی گسسته و آمار و احتمال مهر و ماه

در ظاهر کتاب خبری از تجملات بازاری دیده نمی‌شود و جلد آن بسیار ساده، مرتبط و زیبا می‌باشد. فونت و شکل‌های کتاب با رنگ‌های مشکی و آبی هستند و تمامی مطالب به خوبی منتظم و تقسیم بندی شده‌اند. کتاب کمک آموزشی جمع بندی ریاضی گسسته و آمار و احتمال مهر و ماه برای دانش آموزانی مناسب است که در طول سال دانش کافی از این درس را به دست آورده‌اند و در روزهای پایانی نیاز به منبعی مفید برای جمع بندی و مرور خود دارند. دو بخش آزمون‌های جامع و فرمول نامه این کتاب، کار را برای دانش‌آموزان بسیار راحت می‌کند. پس از تاکید بر روی نکته‌ای حتماً تست آن نیز برای شما تألیف شده است تا شما مطلب را به خوبی به یاد بسپارید. تست‌های این کتاب بسیار خلاقانه و حاوی ایده‌های نو و جدید می‌باشند. پس دست به کار شوید و سریعتر برای کنکور خود آماده شوید. هم اکنون می‌توانید این کتاب را از سایت کتابیمو با تخفیفی استثنایی خریداری کنید.

جزئیات محصول

مشخصات

مولف یا مولفان
مسعود طایفه
سال چاپ
1398
قطع کتاب
رقعی
شابک
9786003175082
نظرات
بدون نظر

نظرات

  • رضایت از محصول:
  • کیفیت کالا:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.

فهرست

کد QR

تنظیمات

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ثبت نام / ورود