برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

آموزش فضایی ادبیات فارسی دوازدهم مهروماه

نام ناشر:
44,000 تومان
محصولات مرتبط
توضیحات

همانطور که می دانید درس ادبیات جزو دروس عمومی در کنکور سراسری محسوب می شود، این درس جزو دروس مهم امتحان نهایی نیز می باشد. ادبیات جزو اولین دروس دفترچه ی عمومی کنکور محسوب می شود. درس ادبیات دارای ضریب 4 در کنکور سراسری می باشد و تعداد سوالات مختص به این درس در کنکور 25 تست است که مدت زمان پاسخگویی به این 25 تست 18 دقیقه می باشد. شایان ذکر است که درس ادبیات سال دوازدهم در امتحانات پایان سال نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد و با مطالعه ی دقیق می توان نمره ی بسیار خوبی در این درس کسب نمود .در کنکور سراسری نیز هر چه دانش آموزان  تعداد تست های بیشتری را پاسخ دهند درصد بالاتری دریافت می کنند که این امر در بهتر شدن رتبه ی کنکور بسیار تاثیر گذار است. انتشارات مهر و ماه با انتشارکتابی با عنوان آموزش فضایی ادبیات فارسی دوازدهم مهروماه تلاش نموده تا دانش آموزان را در فهم بهتر مطالب کمک نماید.

معرفی کتاب کمک آموزشی آموزش فضایی ادبیات فارسی دوازدهم مهروماه

آموزش فضایی ادبیات فارسی دوازدهم مهروماه دارای تمامی نکات ادبیات سال دوازدهم می باشد و جزو کتاب ها جامع و کامل محسوب می شود. دانش آموزان با استفاده از این کتاب می توانند به درس ادبیات سال دوازدهم تسلط کافی پیدا کنند. این کتاب توسط ساعد آقاسی برای دانش آموزان پایه دوازدهم و کنکوری در رشته های ریاضی فیزیک، علوم تجربی و علوم انسانی  در220  صفحه گردآوری شده است. انتشارات مهر و ماه این کتاب را در قطع رحلی با جلد شومیز به بازار عرضه نموده است.

نحوه چیدمان مطالب موجود در کتاب کمک درسی آموزش فضایی ادبیات فارسی دوازدهم مهروماه

آموزش فضایی ادبیات فارسی دوازدهم مهروماه از چند بخش تشکیل شده است که عبارتند از: درسنامه ای کامل، کارگاه متن پژوهی، سوالات تستی و تالیفی، آزمون های فصلی و پاسخ نامه کاملا تشریحی. با ما همراه باشید تا در ادامه شما را بیشتر با این بخش ها آشنا نماییم.

درسنامه ادبیات فارسی دوازدهم آموزش فضایی مهروماه 

این بخش در این درس با عنوان پیش آگاهی ذکر شده است و شامل تمامی نکات واژه ها، آرایه، دستور و معنی می باشد. در این بخش تمامی شعر های مهم کتاب درسی به صورت دقیق بررسی شده، نکات آن ها ذکر شده است و تعداد آرایه های موجود در آن شعر، معنی کلمات مهم شعر و.... به صورت دقیق بررسی شده است. دانش آموزان با مطالعه ی این بخش می توانند به خوبی بر مطالب کتاب درسی سال دوازدهم تسلط پیدا کنند.

کارگاه متن پژوهی

هر فصل شامل کارگاهی است که در این کارگاه تمامی نکات از لحاظ قلمرو زبانی، ادبی و فکری بررسی شده است. بدین صورت که در این بخش در هر قلمرو تعدادی سوال و مثال آورده شده است و در زیر هر سوال پاسخ صحیح آن و تمام نکات آن سوال نیز ذکر شده است. این بخش به دانش آموزان کمک می کند تا با سوال های هر بخش آشنا شوند و دستشان راه بیوفتند.

پرسش های چهار گزینه ای

در آموزش فضایی ادبیات فارسی دوازدهم مهروماه هر فصل بعد از  قسمت پیش آگاهی و کارگاه متن پژوهی، قسمتی با عنوان تست های چهار گزینه ای وجود دارد که تمامی تست های مهم و کنکوری در این قسمتت ذکر شده است، به عبارتی این قسمت شامل تست هایی غنی می باشد.

آزمون های فصلی و سوالات آزمون های نهایی

در انتهای هر فصل آزمون های فصلی وجود دارد که دانش آموزان می توانند سطح علم خود را بسنجند و نقاط ضعف و قوت خود را شناسایی نمایند. در پایان کتاب نیز سوالات امتحان نهایی سال های اخیر برای کمک به دانش آموزان سال دوازدهم ذکر شده است.

پاسخ نامه ی تشریحی

این کتاب شامل پاسخ نامه ای تشریحی می باشد و تمام نکات سوالات در این بخش بررسی شده است که دانش آموزان با بهره گیری از این نکات می توانند به سوالات بیشتری در کنکور سراسری پاسخ دهند و در آزمون های نهایی آخر سال نیز موفق شوند.

ویژگی های مثبت این کتاب چیست؟

از ویژگی های منحصر به فرد این کتاب می توان به شرح کامل واژه های سخت و ستاره دار، آرایه های ادبی، معنی عبارات، نکات دستوری و... اشاره نمود. در این کتاب تمامی نکات و مطالب کتاب به صورت سطر به سطر بررسی شده است. وجود بانک تست های غنی و سوالات امتحان نهایی سال های اخیر نیز از ویژگی های این کتاب محسوب می شوند.

در پایان

اگر تمایل دارید  تا در امتحانات پایان سال  سربلند بیرون بیایید و تمام نکات و معانی و ... را از بر باشید، در آزمون های تستی و کنکور تکنیک های تست ها را بدانید و هیچ نکته ای از دسترس شما خارج نشده باشد ما به شما کتاب آموزش فضایی ادبیات فارسی دوازدهم مهروماه را پیشنهاد می دهیم تا  بتوانید این درس را به صورت مفهومی و دقیق تر یاد بگیرید. این کتاب حاوی تمام مطالب کتاب ادبیات سال دوازدهم می باشد و یک جلد دارد.


 

 

 

 

 

جزئیات محصول

مشخصات

مولف یا مولفان
ساعد آقاسی
سال چاپ
1398
قطع کتاب
رحلی
شابک
9786005799071
نظرات
بدون نظر

نظرات

  • رضایت از محصول:
  • کیفیت کالا:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.

فهرست

کد QR

تنظیمات

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ثبت نام / ورود