برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

ادبیات فارسی دوازدهم جامع مهروماه

نام ناشر:
59,000 تومان
محصولات مرتبط
توضیحات

حتما می دانید که ادبیات جزو دروس عمومی محسوب می شود و در دفترچه کنکور سراسری به عنوان اولین درس عمومی قرار گرفته است. همچنین لازم به ذکر است که این درس در کنکور سراسری دارای ضریب 4 می باشد، به عبارتی در بین دروس عمومی بالاترین ضریب را دارد. تعداد سوالات ادبیات در کنکور سراسری 25 عدد می باشد که مدت زمان پاسخگویی به این 25 تست حدود 18 دقیقه می باشد. با توجه به ضریب درس ادبیات، هرچه درصد شما در این درس بالاتر باشد رتبه شما به مراتب بهتر خواهد شد. انتشارات مختلفی سعی نموده اند کتابی جامع در زمینه ادبیات ارائه دهند، انتشارات مهر و ماه با انتشار ادبیات فارسی دوازدهم جامع مهروماه، سعی نموده است تا به دانش آموزان جهت فهم بهتر مطالب و بدست آوردن درصدی بالا در آزمون های تستی کمک کند.

معرفی کتاب کمک درسی ادبیات فارسی دوازدهم جامع مهروماه

کتابادبیات فارسی دوازدهم جامع مهروماه از جمله جامع ترین، با کیفیت ترین و بهترین کتاب های کنکوری می باشد. به عبارتی این کتاب تمام مطالب درسی مربوط به درس فارسی دوره دوم متوسطه را در خود جای داده است و مطالعه آن به دانش آموزان کمک میکند تا دیگر به سراغ کتاب های متعدد نروند و با استفاده از یک کتاب عملکرد خود را به بهترین صورت ارتقا دهند. این کتاب دارای نکات و مفاهیمی مطابق با استاندارد و معیار های کنکور می باشد و تمام نکات کتاب درسی در آن ذکر شده است. ادبیات فارسی دوازدهم جامع مهروماه با همکاری مشترک شهریار قباد، اسماعیل محمدزاده و سعید عنبرستانی برای دانش آموزان پایه دوازدهم و کنکوری در رشته های ریاضی فیزیک، علوم تجربی و علوم انسانی  در328  صفحه گردآوری شده است. انتشارات مهر و ماه این کتاب را در قطع رحلی با جلد شومیز و با شماره شابک 9786003173743 به بازار عرضه نموده است.

نحوه چیدمان مطالب موجود در کتاب کمک آموزشی ادبیات فارسی دوازدهم جامع مهروماه

ادبیات فارسی دوازدهم جامع مهروماه از چند بخش تشکیل شده است که عبارتند از: درسنامه ای کامل و جامع همراه با نکات سطر به سطر کتاب درسی، سوالات تستی و تالیفی، آزمون های فصلی و پاسخ نامه کاملا تشریحی می باشد. در ادامه به صورت مختصر به آن ها می پردازیم.

درسنامه

هر فصل از ادبیات فارسی دوازدهم جامع مهروماه دارای درسنامه ای مخصوص به خود می باشد. در درسنامه کتاب ادبیات فارسی دوازدهم جامع معنای تمامی واژگان به صورت کامل وجود دارد و هیچ کلمه ای از قلم نیوفتاده است، تمام دستور های کتاب درسی اعم از نهاد و مسند و ... به صورت کامل آموزش داده شده است و همراه با آموزش نیز مثال هایی جهت درک بهتر دانش آموزان آورده شده است، املای صحیح  و معنی کلمات در جدولی قرار گرفته است که همراه با ذکر نکات فضایی باعث تثبیت آن ها در ذهن دانش آموزان شده است، آرایه های ادبی به صورت دقیق همراه با مثال آموزش داده شده است و در نهایت معنی و مفهوم تمام جملات مهم آورده شده است.

تست

در هر فصل بعد از بخش درسنامه، تست های مربوط به آن فصل وجود دارد. در تست های هر فصل تمامی بخش های املا، دستور، تاریخ ادبیات و... گنجانده شده است و دانش آموزان با مطالعه درس نامه و زدن تست ها می توانند بهترین عملکرد را در کنکور سراسری داشته باشند. در تست های ادبیات فارسی دوازدهم جامع مهروماه تمامی نکات ادبیات دوره دوم متوسطه گنجانده شده است.

آزمون های فصلی

در آخر هر فصل بخشی وجود دارد تا دانش آموزان بتوانند عملکرد خود را بسنجند و متوجه شوند به کدام بخش از کتاب فارسی تسلط دارند و یا در کدام بخش ضعیف تر هستند. در این آزمون های فصلی، تست های تالیفی و دقیقی ذکر شده است که کاملا مطابق با استاندارد های کنکور سراسری است و دانش آموزان با زدن این تست ها می توانند خود را برای گرفتن درصدی بالا در کنکور آماده کنند.

پاسخنامه

در پایان ادبیات فارسی دوازدهم جامع مهروماه، بخشی با عنوان پاسخنامه قرار دارد که دانش آموزان پس از مطالعه درس نامه و زدن تست های مربوط به هر فصل می توانند با مراجعه به پاسخ نامه عملکرد خود را بسنجند و در صورتی که تستی را اشتباه زده، می توانند ایرادات خود را برطرف کنند و نکته مربوط به آن بخش را به خاطر بسپارند.

ویژگی های مثبت ادبیات فارسی دوازدهم جامع مهروماه چیست؟

ادبیات فارسی دوازدهم جامع مهروماه دارای درسنامه ای کامل می باشد. همچنین این کتاب حاوی تمام نکات سطر به سطر کتاب است و هیچ نکته ای را از قلم نینداخته است. کتاب فارسی دوازدهم جامع مهر و ماه دارای بیش از 300 تست تالیفی و سراسری می باشد و آزمون های فصلی واقع شده در انتهای هر فصل جهت جمع بندی مطالب است.

در پایان

اگر تمایل دارید تا درصد درس ادبیاتتان را در کنکور سراسری بالا ببرید و این درس را به صورت مغهومی و دقیق یاد بگیرید ما به شما کتاب فارسی دوازدهم جامع مهر و ماه را پیشنهاد می دهیم، این کتاب به شما کمک میکند تا مهارت تست زنی را به بهترین شکل یاد بگیرید و با درک و یادگیری نکات تستی به راحتی به سوالات پاسخ دهید. جالب است بدانید این کتاب حاوی تمامی مباحث درس فارسی پایه‌ی دوازدهم در تمامی رشته های ریاضی فیزیک، علوم تجربی، علوم انسانی می باشد. این کتاب یک جلد می باشد که در این جلد درس نامه، تست های سراسری و  تالیفی، آزمون های فصلی و پاسخ نامه کاملا تشریحی وجود دارد. با این کتاب دانش آموزان می توانند مهارت تست زنی خود ا تقویت کنند و در کنکورهای سراسری و آزمایشی رتبه خوبی کسب کنند و  درس ادبیات را به صورت مفهومی یاد بگیرند. 

 

 

 

جزئیات محصول

مشخصات

مولف یا مولفان
اسماعیل محمدزاده, سعید عنبرستانی, شهریار قبادی
سال چاپ
1398
قطع کتاب
رحلی
شابک
9786003170476
نظرات
بدون نظر

نظرات

  • رضایت از محصول:
  • کیفیت کالا:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.

فهرست

کد QR

تنظیمات

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ثبت نام / ورود