برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

کنکوریوم رشته ریاضی مهروماه

نام ناشر:
پیشنهاد ویژه مدت محدود:
70,400 تومان 88,000 تومان
تخفیف‎−20%
محصولات مرتبط
توضیحات

معرفی کتاب کمک درسی کنکوریوم رشته ریاضی مهروماه

روز کنکور با نحوه سؤالات و شیوه برگزاری آن آشنا نشوید! انتشارات مهر و ماه با تألیف کتاب‌های کنکوریوم و با داشتن بیشترین شباهت به کنکور سراسری، کنکور را برای شما شبیه سازی می‌کند. کنکوریوم رشته ریاضی مهروماه با چاپ دفترچه‌هایی مشابه دفترچه‌های کنکور سراسری، کنکور را برای شما به خانه می‌آورد. این کتاب شامل ۱۰ کنکور سراسری داخل و خارج از کشور از سالهای ۱۳۹۴ تا ۱۳۹۸ می‌باشد. همچنین تمامی سؤالات کنکورهای نظام قدیم نیز نظام جدید همسو شده‌اند. علاوه بر این دفترچه سؤالات کاملاً مشابه، پاسخنامه‌ای کاملاً تشریحی برای این کتاب وجود دارد؛ که می‌توانید آن را در قالب جلد دوم کتاب کنکوریوم رشته ریاضی مهروماه تهیه کنید.

ویژگی‌های کتاب کمک آموزشی کنکوریوم رشته ریاضی مهروماه

کنکوریوم رشته ریاضی مهر و ماه بهترین منبع برای جمع بندی و شبیه سازی کنکور است. کنکوریوم رشته ریاضی مهروماه شامل ۱۰ دفترچه سؤالات اختصاصی داخل و خارج از کشور و ۱۰ دفترچه سؤالات عمومی داخل و خارج از کشور می‌باشد. همچنین برای این آزمون‌ها، انتشارات مهر و ماه ۱۰ پاسخ برگ کاملاً مشابه کنکور نیز تهیه دیده است. علاوه بر تمامی این امکانات یک کتابچه استراتژی کنکور نیز وجود دارد. حتی پاکتی که در کنار این کتاب به شما داده می‌شود نیز کاملاً محرمانه و شبیه سازی شده سازمان سنجش می‌باشد. دفترچه برنامه ریزی و ثبت آزمون‌های این کتاب نیز می‌تواند کمک بسیاری برای شما باشد. شما همچنین می‌توانید با اسکن رمزینه‌های موجود در کنکوریوم رشته ریاضی مهروماه از فیلم‌های آموزشی و محتوای مشاوره آن نیز، که توسط انتشارات مهر و ماه تهیه و تدوین شده است استفاده کنید. با وجود این که از سؤالات کنکورهای نظام قدیم نیز استفاده شده است، اما با این حال کتاب به طور کامل ویرایش شده و بر اساس نظام جدید تعریف و ارائه شده است. به طور کلی این کتاب کاملترین بسته آزمون‌های کنکور است و توسط بسیاری از مشاوران مطرح کنکور نیز پیشنهاد می‌شود.

معرفی بخش‌های مختلف مهروماه کنکوریوم رشته ریاضی 

کنکوریوم رشته ریاضی مهروماه تنها شامل آزمون‌های شبیه سازی شده می‌شود و در آن خبری از درسنامه نیست. پس اگر هدف شما خرید کتابی با درسنامه است؛ به کتب دیگر انتشارات مهر و ماه که به این منظور تعریف شده‌اند مراجع فرمایید.

تست

 در مسیر پر پیچ و خم کنکور تنها درس خواندن و حفظ نکات کافی نیست. در این بین شما حتماً باید خود را محک بزنید و آزمون‌هایی نیز بدهید. حال؛ چه بهتر که این آزمون‌ها همان آزمون‌های شبیه سازی شده کنکور باشند؟ به دلیل محبوبیت زیاد و مفید بودن این نوع کتاب‌ها انتشارات‌های مختلفی دست به انتشار آنها زده‌اند. پکیج انتشارات مهر و ماه با همه آنها فرق دارد. اولین ویرایش کنکوریوم رشته ریاضی مهروماه چاپ سال ۱۳۹۸ بود و همان طور که می دانیم کنکور ۹۸ نیز اولین کنکور برگزار شده در نظام جدید بود. به دلیل نظام قدیم بودن کنکورهای سال‌های قبل، برای انتشار چنین کتابی کمی خلاقیت نیاز بود. انتشارات مهر و ماه برای تألیف کتاب کنکوریوم رشته ریاضی، از تمامی آزمونهای نظام قدیم نیز استفاده کرد؛ با این تفاوت که آنها را با تغییرات اندکی همسو با نظام جدید کرد. تمام این تغییرات برای دانش آموز مشخص شده است. ده کنار هرز از عباراتی مانند تغییر اندک، شبیه سازی شده و تغییر استفاده شده است تا دانش آموز از میزان تغییر آگاه شود. فونت، محل انجام محاسبات و صفحه آرایی دفترچه‌های داخل کتاب کاملاً شبیه دفترچه‌های کنکور سراسری می‌باشند.

 پاسخ برگ‌ها

 در کنار دفترچه‌های شبیه سازی شده که در کتاب قرار دارند، ۱۰ پاسخ برگ مشابه کنکور نیز در پاکتی قرار دارد. این پاسخ برگ‌ها به شما کمک می‌کند تا تجربه شرکت در یک کنکور واقعی را تجربه کنید.

 مجله استراتژی کنکور:

 در کنار تمامی موارد فوق، مجله‌ای به نام استراتژی کنکور نیز در این مجموعه قرار دارد. محتوای این مجموعه شامل آنالیزهای خواندنی و جالب از تاریخچه کنکورهای چند سال اخیر است. این مجله به تحلیل درس به درس می‌پردازد و به دانش آموز نکاتی مانند ترتیب سؤالات و... را به طور مفصل توضیح می‌دهد. آنالیزهای کنکوریوم رشته ریاضی مهروماه نیز شامل نمودارهای مختلفی می‌باشد که میزان اهمیت فصول و کتاب‌های درسی مختلف را نشان می‌دهد.

پاسخنامه

 پاسخنامه این تست‌ها در جلد دوم آمده است. به دلیل این که یک جلد جدا برای پاسخنامه در نظر گرفته شده است، می‌توانیم انتظار پاسخنامه‌ای کامل را داشته باشیم. در کنار جواب هر سؤال، بندی و مرجع آن نیز به طور کامل نوشته شده است.

 یکی از متمایز کننده ترین ویژگی‌های کتاب کنکوریوم رشته ریاضی مهر و ماه داشتن اپلیکیشنی مخصوص آن است. این اپلیکیشن که نام آن کنکوریوم است، به شما این امکان را می‌دهد که با اسکن رمزینه مخصوص هر آزمون، آزمون خود را تصحیح نمایید و کارنامه برای آن دریافت کنید.

جمع بندی 

کنکوریوم رشته ریاضی مهر و ماه که توسط گروهی از مولفان در ۲ جلد تهیه و تنظیم شده است، بهترین پکیج آموزشی موجود بین کتب شبیه ساز کنکور است. کنکوریوم رشته ریاضی مهروماه که چه از لحاظ محتوا و چه از لحاظ ظاهری همانند کنکور سراسری است، ذهن شما را کاملاً آماده و آشنای آن می‌کند. کتاب کنکوریوم رشته ریاضی مهر و ماه برای هر تغییر کوچک در سؤالات به دانش آموز توضیح می‌دهد. در هر آزمون سراسری داخل و خارج از کشور مجموعاً ۲۳۵ تست وجود دارد؛ که به طور کل می‌شود ۲۳۵۰ تست. بهترین زمان برای استفاده از امکانات این کتاب و پکیج ارائه شده توسط انتشارات مهر و ماه، ماه‌های پایانی منتهی به کنکور است. برای هر آزمون حداقل دو روز برای خود در نظر بگیرید؛ چرا که پس از هر آزمون شما نیاز به استراحت کافی و زمانی برای تحلیل آن دارید. پس دست به کار شوید و استرس خود را نسبت به نحوه سؤالات و زمانبندی کاهش دهید. هم اکنون می‌توانید کتاب کنکوریوم رشته ریاضی انتشارات مهر و ماه را با تخفیف استثنایی در سایت کتابیمو خریداری کنید.

 

 

جزئیات محصول

مشخصات

مولف یا مولفان
گروه مولفان
سال چاپ
1398
قطع کتاب
رحلی
شابک
9786003175426
نظرات
بدون نظر

نظرات

  • رضایت از محصول:
  • کیفیت کالا:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.

فهرست

کد QR

تنظیمات

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ثبت نام / ورود