برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

جمع بندی هندسه کنکور مهروماه

نام ناشر:
پیشنهاد ویژه مدت محدود:
23,200 تومان 29,000 تومان
تخفیف‎−20%
محصولات مرتبط
توضیحات

معرفی کتاب کمک درسی جمع بندی هندسه کنکور مهروماه

هندسه یکی از دروس سخت و پیچیده کنکور می‌باشد. داشتن راهنمایی خوب قطعاً کمک بزرگی برای یادگیری این درس خواهد بود. حال این راهنمای خوب می‌تواند یک معلم خوب یا یک کتاب خوب باشد. درس هندسه درسی ادراکی می‌باشد و اگر بخواهید تنها آن را حفظ کنید، قطعاً نتیجه‌ای نمی‌گیرید. کتاب جمع بندی هندسه کنکور مهر و ماه به شما کمک می‌کند سؤالات کنکور را با درک بالا پاسخ دهید. کتاب‌های جمع بندی انتشارات مهر و ماه بهترین کمک شما برای دوران حساس و مهم جمع بندی می‌باشد. فصول این کتاب منطبق با کتابهای درسی هندسه می‌باشند. ویژگی بسیار کاربردی و منحصر به فرد این کتاب فرمول نامه آن است. همچنین این کتاب دارای مجموعاً ۲۵۰ تست می‌باشد.

ویژگی‌های کتاب کمک آموزشی جمع بندی هندسه کنکور مهروماه

جمع بندی هندسه کنکور مهروماه هنگام یادگیری اولیه نمی‌تواند کمک زیادی به شما بکند؛ زیرا که درسنامه آن کم حجم و مختصر است و برای دوران جمع بندی تهیه شده است. درسنامه مختصر اما مفید این کتاب هیچ نکته خارج از کنکوری مطرح نمی‌کند و دقیقاً منطبق بر سرفصل کتاب‌های درسی پیش می‌رود. درسنامه جمع بندی هندسه کنکور مهروماه شامل 370 تست آموزشی است و 190 تست در قالب آزمون‌های ۱۰ تایی مشاهده می‌کنید. این کتاب شامل ۱۵۰ تست از هندسه یک، 100 تست از هندسه ۲ و ۳۱۰ تست از هندسه ۳ می‌شود. تمامی این تست‌ها از کنکورهای داخل و خارج از کشور از سال ۸۵ تا ۹۷ جمع آوری شده‌اند.

معرفی بخش‌های مختلف کتاب جمع بندی هندسه کنکور مهر و ماه:

درسنامه

 برای دوران حساس و مهم جمع بندی، کتب جمع بندی انتشارات مهر و ماه بهترین منابع هستند؛ زیرا این کتاب‌ها کاملاً منطبق فصل بندی کتب درسی و چهارچوب کنکور هستند. شما در این کتاب نکتهٔ غیرضروری و پیچیده‌ای یاد نمی‌گیرید. تمامی نکات کاربردی و مهم هستند. در ادامه درسنامه این کتاب شما با تست‌هایی مواجه می‌شوید تا به بهترین روش نکاتی که آموخته‌اید را پیاده کنید و بهتر به خاطر بسپارید. در کنار هر تست اطلاعاتی مانند درجه اهمیت آن در کنکور سال ۹۹ و میزان تشابه آن با کنکور ۹۸ نوشته شده است. تعداد تست‌های این درسنامه ها نسبت مستقیمی با میزان اهمیت آنها در کنکور دارند و به همین جهت اگر در پایان فصلی تعداد زیادی تست مطرح شده است نشان آن است که این درس اهمیت بیشتری در کنکور دارد.

 تست

 تعداد تست‌های کتاب جمع بندی هندسه کنکور مهروماه بسیار کافی و مختصر است و به طور میانگین در هر فصل ۱۹ تست وجود دارد. شما در این کتاب تست تکراری مشاهده نمی‌کنید و مؤلف سعی کرده است تا تمامی تیپ‌های مختلف سؤالات را برای شما مطرح کند. در روزهای نزدیک به کنکور سراسری می‌توانید با خیال راحت به این تست‌ها مراجعه کنید.

جمع بندی 

 از آنجایی که اهمیت اندازه‌ها و اشکال در درس هندسه بسیار بالا است، این کتاب نیز به بهترین شکل به این مساله توجه کرده است. رنگ‌های به کار رفته در این کتاب آبی و مشکی هستند و چشم دانش‌آموز را به هیچ وجه اذیت نمی‌کنند. کتاب جمع بندی هندسه کنکور مهر و ماه بهترین کتاب موجود در بازار برای جمع‌بندی نهایی است. جمع بندی هندسه کنکور مهروماه تنها هر آنچه که لازم است بدانید را به شما می‌گوید و در آن خبری از نکات پیچیده خارج از کتاب و غیر ضروری نیست. به همین دلیل شما می‌توانید به راحتی چهارچوب درس هندسه کنکور را درک کنید. جذاب‌ترین بخش این کتاب یعنی فرمول نامه آن می‌تواند نتیجه درس هندسه شما را در کنکور از این رو به آن رو بکند. فرصت جمع بندی را از دست ندهید و هم اکنون کتاب جمع بندی هندسه کنکور مهر و ماه را از سایت کتابیمو با تخفیفی استثنایی خریداری کنید.

جزئیات محصول

مشخصات

مولف یا مولفان
علی سعیدی راد
سال چاپ
1398
قطع کتاب
رقعی
شابک
9786005799996
نظرات
بدون نظر

نظرات

  • رضایت از محصول:
  • کیفیت کالا:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.

فهرست

کد QR

تنظیمات

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ثبت نام / ورود