برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

جمع بندی حسابان کنکور مهروماه

نام ناشر:
پیشنهاد ویژه مدت محدود:
28,000 تومان 35,000 تومان
تخفیف‎−20%
محصولات مرتبط
توضیحات

معرفی کتاب کمک درسی جمع بندی حسابان کنکور مهروماه

برای دانش آموزان رشتهٔ ریاضی درس حسابان یکی از درس‌های سخت و پیچیده و البته مهم است. به دلیل اهمیت زیاد این درس در کنکور ریاضی، ناشران بسیاری منابع مختلفی برای آن ارائه داده‌اند. اما در این بین فقط یک انتخاب درست وجود دارد. جمع بندی حسابان کنکور مهر و ماه، بهترین منبع شما برای جمع‌بندی دنیای گسترده حسابان است. درس پیچیده حسابان فقط به چند فرمول خلاصه نمی‌شود. شما باید مفاهیم این درس را به خوبی و دقیق یاد بگیرید و درک کنید. جمع بندی حسابان کنکور مهر و ماه یک کتاب جمع و جور است که تمام مطالب مورد نیاز برای کنکور ریاضی را برای شما جمع بندی می‌کند.

ویژگی‌های کتاب کمک آموزشی جمع بندی حسابان کنکور مهروماه

این کتاب با انطباق کامل بر کتاب درسی، درسنامه ای کامل و استاندارد ارائه داده است. این درسنامه شامل نکته‌های مهم و کاربردی و همچنین بررسی مو به مو کتاب‌های درسی می‌باشد. این درسنامه ها در کمترین زمان فصول کتاب را برای شما جمع بندی می‌کنند. یعنی شما برای دوره هر فصل تنها به ۱۰ دقیقه نیاز دارید. تمامی مطالب در ۹ فصل طبقه‌بندی شده‌اند؛ که شامل پوشش کامل کتاب‌های ریاضی ۱ دهم، حسابان ۱ یازدهم و حسابان ۲ دوازدهم می‌شود. کتاب جمع بندی حسابان کنکور مهر و ماه برای تمامی تمارین کتاب‌های فوق، پاسخنامه‌ای تشریحی ارائه داده است. با اینکه وظیفه و هدف کتاب‌های جمع بندی ارائه تست نیست؛ اما با این وجود این کتاب برای درک بهتر بعضی مطالب از تست نیز استفاده کرده است. قابل توجه ترین ویژگی این کتاب؛ این است که در کنار درسنامه کامل، تمامی تست‌های کنکور سراسری دهه ۹۰ را نیز ارائه داده است.

معرفی بخش‌های مختلف جمع بندی حسابان کنکور مهروماه

درسنامه

در کتاب‌های جمع بندی، درسنامه جمع بندی حسابان کنکور مهروماه حرف اول را می‌زند. درسنامه کتاب جمع بندی حسابان کنکور مهر و ماه، علاوه بر بررسی و پوشش کامل مباحث کنکوری، نکات تستی و کلیدی نیز ارائه داده است. فصول این کتاب کاملاً آزمون محور و به صورت مبحثی طبقه بندی شده‌اند.

 پرسش‌های چهار گزینه‌ای

پس از خواندن درسنامه و نکات ارائه شده توسط جمع بندی حسابان کنکور مهروماه، حال وقت آن است که خود را با آزمونی محک بزنید. این پرسش‌های چهار گزینه‌ای کاملاً طبقه بندی شده هستند و پس از درسنامه هر درس در کتاب قرار گرفته‌اند. برای این پرسش‌های چهار گزینه‌ای، پاسخنامه‌ای تشریحی نیز ارائه شده است.

 پیوست

در آخرین بخش این کتاب پیوست آورده شده است. این پیوست شامل دو دوره آزمون شبیه سازی کنکور بر اساس تغییرات کتاب درسی جدید است و بهترین ابزار برای جمع بندی می‌باشد. تمامی تست‌ها همراه با پاسخ تشریحی می‌باشند. پس از آن نیز یک فرمول نامه کامل و جامع آمده است که می‌توانید با استفاده از آن، با یک نگاه تمام فرمول‌ها را دوره کنید.

جمع بندی کتاب کمک آموزشی جمع بندی حسابان کنکور مهروماه

کتاب جمع بندی حسابان کنکور مهر و ماه نوشته سروش نصیری که در ۳۳۶ صفحه با قیمتی کاملاً مقرون به صرفه به چاپ رسیده است، بهترین انتخاب برای جمع بندی درس حسابان است. شما با خرید این کتاب نه تنها به درسنامه فوق‌العاده و کلیدی دست پیدا می‌کنید؛ بلکه در کنار آن به آزمون‌های جامع و سؤالات کنکور، پاسخ تمارین کتاب‌های درسی و یک فرمول نامه کامل نیز دسترسی پیدا می‌کنید. با این حال اگر قصد داشته باشید تا هر کدام از موارد فوق را به طور گسترده‌تری در اختیار داشته باشید، انتشارات مهر و ماه برای هر نیاز شما کتاب جداگانه‌ای نیز طراحی کرده است. اما به یاد داشته باشید که بهترین منبع برای جمع بندی درس حسابان کتاب مذکور است و همانطور که روی جلد آن نوشته شده است به شما این امکان را می‌دهد تا این درس پیچیده و گسترده را در تنها ۲۴ ساعت مرور و جمع بندی کنید. پس همین الان دست به کار شوید و کتاب جمع بندی حسابان کنکور مهر و ماه را از سایت کتابیمو و با تخفیفی استثنایی خریداری کنید.

جزئیات محصول

مشخصات

مولف یا مولفان
سیروس نصیری
سال چاپ
1398
قطع کتاب
رحلی
شابک
9786003170049
نظرات
بدون نظر

نظرات

  • رضایت از محصول:
  • کیفیت کالا:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.

فهرست

کد QR

تنظیمات

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ثبت نام / ورود