برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

ریاضی گسسته و آمار و احتمال جامع کنکور مهروماه

نام ناشر:
پیشنهاد ویژه مدت محدود:
74,400 تومان 93,000 تومان
تخفیف‎−20%
محصولات مرتبط
توضیحات

درس ریاضی از جمله اولین  دروس اختصاصی مهم در دفترچه کنکور می باشد که دارای ضریب 4 می باشد ، درس ریاضی در کنکور سراسری دارای 55 سوال است، درس آمار و احتمال و گسسته جزوی از درس ریاضی می باشند که تعداد سوالات مربوط به آن ها در کنکور حدود 2 الی 4 عدد می باشد. این دروس از جمله دروس مهم کنکورمحسوب می شوند که با زدن تست های این دو درس در کنکور سراسری به بهتر شدن رتبه خود کمک می کنید. اکثر دانش اموزان به دنبالی کتابی جامع می باشند که تمام نکات و مطالب ریاضی گسسته و امار و احتمال را در بر داشته باشد، انتشارات مهر و ماه با انتشار کتابی با عنوان  ریاضی گسسته و آمار و احتمال جامع کنکور مهروماه به دانش آموزان کمک کرده است تا این دروس را به خوبی یاد بگیرند. ریاضی گسسته و آمار و احتمال جامع کنکور مهروماه یک جلد دارد و توسط جواد ترکمن، علی سعیدی زاد و سید مسعود طایفه جهت استفاده دانش آموزان کنکوری  در 556 صفحه گرد آوری شده است. انتشارات مهرو ماه این کتاب را در قطع رحلی و در جلد شونیز به بازار عرضه نموده است.

معرفی کتاب کمک درسی ریاضی گسسته و آمار و احتمال جامع کنکور مهروماه

این کتاب جزو یکی از کتاب های جامع کنکوری می باشد که نویسندگان سعی نموده اند تمام راهبرد ها، هشدار ها و نکات کتاب درسی را ذکر نمایند و به دانش آموز کمک کنند تا این درس را بهتر یاد بگیرند و با تکنیک های تست زنی این دو درس آشنا شوند. شایان ذکر است که فصل های این کتاب به ترتیب کتاب درسی می باشند.

نحوه چیدمان مطالب موجود در کتاب کمک آموزشی ریاضی گسسته و آمار و احتمال جامع کنکور مهروماه

این کتاب از بخش هایی تشکیل شده است که عبارتند از: درسنامه کامل ، بانک تست های چهارگزینه ای غنی، تست های کنکوری، پاسخنامه کاملا تشریحی و ترفند های تست زنی و آزمون. در ادامه به صورت مختصر به آن ها می پردازیم.

درسنامه ریاضی مهروماه گسسته و آمار و احتمال جامع کنکور 

در این بخش سعی شده است تمام نکات کتاب درسی ذکر شود. جالب است بدانید که در این بخش ترفند های آموزشی، راهبرد ها و نکته های مورد نیاز دانش آموزان کنکوری ارائه شده است. در این بخش تست هایی جهت آموزش و یادگیری بیشتر دانش آموزان وجود دارد و به عبارتی بیشتر جنبه آموزشی دارند. بنابراین توصیه ما به دانش آموزان این است که ابتدا درس نامه را به دقت مطالعه نموده و تست های بخش درس نامه را بزنند تا به تسلط کافی برسند و بعد به سراغ بخش های دیگر کتاب بروند.  در بخش درس نامه سعی شده است مطالب خارج از چهارچوب کتاب وجود نداشته باشد اما گاهی مطالبی با ذکر عبارات ( یک گام فراتر) آورده شده است که حاوی مطالب خارج از چهارچوب کتاب هستند و اجباری به خواندن آن ها وجود ندارد مگر این که دانش آموزی علاقه به دانستن مطالب بیشتر داشته باشد.

 تست

دقیقا بعد از درس نامه بخش تست ها قرار دارد که این بخش شامل تست های استانداردی است که بر اساس آخرین تغییرات کتاب درسی می باشند. شایان ذکر است که در این بخش تست های کنکور نیز وجود دارد و حتی تست های ذکر شده مطابق استاندارد های کنکوری می باشند. این قسمت باعث بالا رفتن علم دانش آموز و یادگیری تمام نکات  و ترفند های تست زنی می شود.

تست های کنکوری

در پایان کتاب تست های کنکور سال های گذشته ذکر شده است تا دانش آموزان با سوالات کنکوری آشنا شوند و نکات آن را یاد بگیرند و اگر ترفندی برای حل آن سوال ها وجود دارد به خاطر بسپارند و در آزمون های آزمایشی و کنکور سراسری از آن ها استفاده کنند.

پاسخنامه کاملا تشریحی

ریاضی گسسته و آمار و احتمال جامع کنکور مهروماه دارای پاسخنامه کاملا تشریحی می باشد. در این بخش نویسندگان تمام گزینه ها را کاملا بررسی کرده اند و تمام نکات و راهبرد ها و ترفند ها را ذکر کرده اند.

آزمون

در پایان هر فصل یک آزمون وجود دارد تا دانش آموزان میزان یادگیری خود رابسنجند و از نقاط قوت و ضعف خود با خبر شوند. در این آزمون سوالات کنکوری و یا سوالاتی مطابق با استاندارد های کنکوری ذکر شده است.

ویژگی های منحصر بفرد ریاضی گسسته و آمار و احتمال جامع کنکور مهروماه چیست؟

این کتاب دارای درس نامه ای مطابق با آخرین تغییرات کتاب درسی می باشد، تست های ذکر شده در این کتاب مطابق با استاندارد کنکور سراسری است. در ریاضی گسسته و آمار و احتمال جامع کنکور مهروماه ترفند های تست زنی آموزش داده شده است که باعث افزایش مهارت تست زنی دانش آموزان می شود.

در پایان

اگر تمایل دارید تا درصد بالایی را در درس ریاضی کسب کنید و درس آمار و احتمال و ریاضیات گسسته را به صورت کامل بیاموزید ما به شما کتاب ریاضی گسسته و آمار و احتمال جامع کنکور مهروماه را پیشنهاد می دهیم تا با تمام  نکات و راهبرد ها و ترفتند های تست زنی آشنا شوید و سوالات کنکور سال های اخیر و پاسخ نامه آن ها را داشته باشید. 

 

 

 

 

جزئیات محصول

مشخصات

مولف یا مولفان
جواد ترکمن, علی سعیدی راد, مسعود طایفه
سال چاپ
1398
قطع کتاب
رحلی
شابک
9789645698145
نظرات
بدون نظر

نظرات

  • رضایت از محصول:
  • کیفیت کالا:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.

فهرست

کد QR

تنظیمات

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ثبت نام / ورود