برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

کنکوریوم رشته تجربی مهروماه

نام ناشر:
پیشنهاد ویژه مدت محدود:
78,400 تومان 98,000 تومان
تخفیف‎−20%
محصولات مرتبط
توضیحات

معرفی کتاب کمک درسی کنکوریوم رشته تجربی مهروماه

برای بیشتر دانش آموزان کنکور مهم‌ترین رخداد زندگیشان است. پس به نظر شما آیا درست است که با آن در همان روز مواجه شوید؟ انتشارات مهر و ماه برای شما امکانی استثنایی فراهم کرده است. این انتشارات با تألیف کتاب کنکوریوم رشته تجربی نحوه سؤالات و شیوه برگزاری کنکور را به طور کامل به شما نشان می‌دهد. در کنکوریوم رشته تجربی مهروماه برای شما 10 کنکور سراسری داخل و خارج از کشور از سالهای ۱۳۹۴ تا ۱۳۹۸ تهیه شده است. با توجه به اینکه تنها یک سال است کنکور طبق کتب نظام جدید برگزار می‌شود، تمامی کنکورهای نظام قدیم و پیشین با نظام جدید همسو شده‌اند. کادر بندی دفترچه سؤالات و پاسخ برگه این پکیج نیز کاملاً مشابه کنکور سراسری است. پاسخنامه این کتاب نیز کاملاً تشریحی است و می‌توانید آن را در قالب جلد دوم همین کتاب تهیه کنید.

ویژگی های کتاب کمک آموزشی کنکوریوم رشته تجربی مهروماه

رشته تجربی مهر و ماه کاملترین پکیج برای جمع بندی و شبیه سازی کنکور است. در این پکیج مجموعاً ۲۰ دفترچه سؤال وجود دارد؛ که ده دفترچه شامل سؤالات اختصاصی داخل و خارج از کشور می‌شود و دفترچه دیگر شامل سؤالات عمومی می‌شود. در کنار این آزمون‌ها، انتشارات مهر و ماه ۱۰ پاسخ برگ کاملاً مشابه کنکور نیز قرار داده است. هنگام خرید این کتاب پاکتی کاملاً محرمانه و مشابه سازمان سنجش نیز به شما داده می‌شود. کنکوریوم رشته تجربی مهر و ماه دارای دفترچه برای برنامه ریزی و ثبت آزمون‌های شما نیز می‌باشد. این کتاب با آخرین تکنولوژی‌های موجود در دنیا به روز شده است و شما با اسکن رمزینه‌های موجود در کنکوریوم رشته تجربی مهروماه می‌توانید از فیلم‌های آموزشی و محتوای مشاورهٔ آن نیز استفاده کنید. به منظور ثبات ذهنی شما سؤالات و نکات نظام قدیم کاملاً ویرایش شده و همه آنها بر اساس نظام جدید طبقه بندی شده‌اند. کتاب کنکوریوم رشته تجربی مهروماه کامل‌ترین بسته آزمون‌های کنکور است و توسط بسیاری از مشاوران مطرح کنکور پیشنهاد می‌شود.

 معرفی بخش‌های مختلف مهروماه کنکوریوم رشته تجربی

 هدف این مجموعه آشنایی شما با نحوه سؤالات و فضای کنکور است؛ پس در آن خبری از درسنامه نیست.

 تست

تمرین و تکرار درست آسان‌ترین راه برای موفقیت در کنکور است. پس تنها به خواندن و مرور نکات بسنده نکنید. با برنامه ریزی مناسب، شما پس از تسلط بر روی مطالب کتب درسی‌تان وقت کافی برای محک زدن و آزمون دادن نیز خواهید داشت. اگر این آزمون‌ها مشابه کنکور باشند، قطعاً تأثیر گذاری بیشتری دارند. انتشارات و مؤسسات بسیاری دست به تهیه و تدوین این نوع پکیج‌ها زده‌اند؛ با این حال پکیج انتشارات مهر و ماه جامع بودن و خلاقیت موجود در آن از سایر رقبا پیشی گرفته است. اولین ویرایش کنکوریوم رشته تجربی مهروماه در سال ۱۳۹۸ چاپ شد و با وجود اینکه کنکور ۹۸ اولین کنکور برگزار شده در نظام جدید بود؛ مهر و ماه تمام سؤالات نظام قدیم را همسو با نظام جدید کرد. پس خیالتان بابت حل مجموعه سؤالات ۵ سال اخیر کنکور سراسری داخل و خارج از کشور راحت باشد. مجموعه برای دادن آگاهی بیشتر به دانش آموزان در کنار هر سؤال از عباراتی مانند تغییر اندک، شبیه سازی شده و تغییر استفاده کرده است. شبیه سازی حال و هوای واقعی شرکت در یک کنکور، کارایی، فونت، محل انجام محاسبات و... کاملاً مشابه دفترچهٔ کنکور سراسری هستند.

 پاسخ برگ‌ها

در کنار آن دفترچه‌های شبیه سازی شده که پیشتر توضیح دادیم، ۱۰ پاسخ برگ مشابه کنکور نیز در پاکت قرار دارد. تشابه کامل این پاسخ برگ‌ها تجربه کاملاً همسان شرکت در یک گروه واقعی برای شما رقم می زند.

 مجله استراتژی کنکور

از امکانات ویژه این پکیج می‌توان به مجله استراتژی کنکور اشاره کرد. صفحات این مجله حاوی آنالیزهای خواندنی و جالب از تاریخچه کنکورهای سراسری چند سال اخیر است. تحلیل درس به درس مؤلف این مجموعه نکات مهمی مانند ترتیب سؤالات و زمان پاسخگویی به آنها را کاملاً برای دانش آموز شرح می‌دهد. همچنین در این مجله نمودارهای مختلفی وجود دارد که میزان اهمیت فصول و کتب درسی مختلف را نشان می‌دهد.

 پاسخنامه

به علت تهیه و تدوین پاسخنامه کاملاً تشریحی و پربار، پاسخ تمامی تست‌ها و سؤالات در یک جلد جداگانه آمده است که می‌توانید آن را در قالب جلد دوم همین کتاب تهیه فرمایید. در کنار هر سؤال، صفحه و مرجع مربوط به آن نیز به طور دقیق نوشته شده است.

یکی از متمایز کننده ترین ویژگی‌های یک کتاب کنکوریوم رشته تجربی مهر و ماه، داشتن اپلیکیشنی مخصوص است که با نام کنکور و عرضه شده است. همان‌طور که پیش‌تر گفتیم در کتاب رمزینه‌های وجود دارد که شما می‌توانید با اسکن آنها از امکانات پیشرفته‌ای بهره مند شوید. به طور مثال می‌توانید با اسکن رمزینه مخصوص هر آزمون، آن را تصحیح و کارنامه خود را دریافت کنید. تمامی این امکانات با استفاده از اپلیکیشن کنکوریوم امکان پذیر است.

جمع بندی

تألیف فوق العاده و خلاقانه گروهی از مولفان انتشارات مهر و ماه که حاصلش انتشار کتاب کنکوریوم رشته تجربی مهر و ماه شده است؛ قطعاً بهترین انتخاب شما برای داشتن پکیجی آموزشی می‌باشد. شباهت محتوایی و ظاهری این کتاب با کنکور سراسری شما و ذهنتان را کاملاً آماده آن می‌کند. برای هر دو هزار و ۳۵۰ تست موجود در کتاب، که مجموعاً از ۱۰ آزمون سراسری داخل و خارج از کشور جمع آوری شده است؛ توضیح، مرجع و پاسخ کامل ارائه شده است. ماه‌های پایانی و نزدیک به کنکور سراسری، بهترین زمان برای استفاده از امکانات این کتاب و پکیج ارائه شده توسط انتشارات مهر و ماه می‌باشد. کنکوریوم رشته تجربی مهروماه به برنامه ریزی برای دادن هر آزمون نیز کمک می‌کند و بهترین زمان تعریفی آن برای هر آزمون حداقل دو روز می‌باشد. در این دو روز شما باید به استراحت کافی و زمانی برای تحلیل بپردازید. هم اکنون می‌توانید کتاب کنکوریوم رشته تجربی انتشارات مهر و ماه را با تخفیفی استثنایی در سایت کتابیمو خریداری کنید.

جزئیات محصول

مشخصات

مولف یا مولفان
گروه مولفان
سال چاپ
1398
قطع کتاب
رحلی
شابک
9786003173125
نظرات
بدون نظر

نظرات

  • رضایت از محصول:
  • کیفیت کالا:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.

فهرست

کد QR

تنظیمات

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ثبت نام / ورود