برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

پاسخنامه کنکوریوم رشته تجربی مهروماه

نام ناشر:
پیشنهاد ویژه مدت محدود:
41,600 تومان 52,000 تومان
تخفیف‎−20%
محصولات مرتبط
توضیحات

معرفی کتاب کمک درسی پاسخنامه کنکوریوم رشته تجربی مهروماه

انتشارات مهر و ماه در سال جدید دست به تهیه و تدوین و مجموعه‌ای بسیار خلاقانه زد. این انتشارات با تألیف مجموعه کتاب‌های کنکوریوم برای ۳ رشته ریاضی، تجربی و انسانی کنکور این 3 رشته را برای دانش آموزان شبیه سازی کرد. پاسخنامه کنکوریوم رشته تجربی مهر و ماه، در واقع پاسخ کتاب کنکوریوم رشته تجربی مهر و ماه می‌باشد. در پاسخنامه کنکوریوم رشته تجربی مهروماه پاسخ 10 کنکور سراسری تجربی داخل و خارج از کشور از سالهای ۱۳۹۴ تا ۱۳۹۸ بررسی شده‌اند.

ویژگی‌های کتاب کمک آموزشی پاسخنامه کنکوریوم رشته تجربی مهروماه

کامل‌ترین بسته شبیه ساز و جمع بندی کنکور مجموعه کتاب های کنکوریوم انتشارات مهر و ماه می‌باشند. آنالیز و بررسی گزینه‌های تمام سؤالات می‌تواند کمک بسیاری به دانش آموزان بکند. برای این امر شما نیاز به پاسخنامه‌ای کامل و تحلیلی دارید. انتشارات مهروماه باسخنامهٔ کتاب کنکوریوم رشته تجربی خود را در قالب جلد دوم این مجموعه و با عنوان "پاسخنامهٔ کتاب کنکوریوم رشته تجربی" منتشر کرده است. با توجه به اینکه پاسخنامهٔ کتاب در جلد دوم آورده شده است، می‌توان انتظار پاسخ‌هایی کامل و دقیق داشت. دپارتمان‌های مختلف انتشارات مهر و ماه زیر نظر کیفی این انتشارات پاسخ‌های این کتاب را برای شما تهیه کرده است. این دپارتمان‌ها شامل بهترین و شایسته‌ترین اساتید کشور می‌باشند. تمامی پاسخ‌ها و سؤالات این مجموعه نیز با نظام جدید همسو شده‌اند و خبری از نکات قدیمی و غیر ضروری نیست. همچنین برای هر تست راه حل‌های مختلفی ارائه شده است.

بخش‌های مختلف کتاب کمک آموزشی پاسخنامه کنکور رشته تجربی مهر و ماه:

 در این کتاب درسنامه وجود ندارد.

 پاسخنامه

پاسخنامه پاسخنامه کنکوریوم رشته تجربی مهروماه شامل پاسخ‌های کنکورهای سراسری داخل و خارج از کشور ۵ سال اخیر می‌شود. تمامی پاسخ‌ها، راه حل‌ها و نکات ضروری همگی با نظام جدید همسو شده‌اند. این مجموعه پاسخ‌ها توسط دپارتمان‌های مختلف انتشارات مهر و ماه تهیه و تألیف شده‌اند. دپارتمان‌های انتشارات مهر و ماه از بهترین و شایسته‌ترین اساتید کنکور کشور تشکیل شده‌اند. تمامی راه حل‌ها و نکات در این کتاب جدید می‌باشند و خبری از نکات قدیمی یا غیر ضروری نیست. در موارد لزوم نیز تمامی گزینه‌ها برای دانش‌آموز بررسی شده‌اند. به طور کل پاسخنامه کنکوریوم رشته تجربی مهروماه تمامی سؤالات کنکورهای سراسری را برای شما به کامل‌ترین شکل ممکن بررسی کرده است.

جمع بندی کتاب پاسخنامه کنکوریوم رشته تجربی مهر و ماه:

در روزهای پایانی و نزدیک به کنکور، آزمون دادن و بررسی نکات آن آزمون ها مفیدترین روش جمع بندی می‌باشد. آزمون‌های مجموعه کتاب‌های کنکوریوم انتشارات مهر و ماه کاملاً همسو و مشابه با کنکور می‌باشند. محتوا و ظاهر مشابه دفترچه‌های داخل این کتاب‌ها کمک بسیار زیادی برای دانش آموزان می‌باشند. به کمک کتاب پاسخنامه کنکوریوم رشته تجربی مهر و ماه می‌توانید پس از هر آزمون به راحتی به تحلیل و آنالیز پاسخ‌ها و نکات بپردازید. پاسخ‌های تشریحی این کتاب به شما کمک می‌کند تا نقاط ضعف خود را برطرف کرده و اطلاعات لازم در مورد هر سؤال را کسب کنید. همچنین در کنار هر سؤال احتمال آمدن آن در کنکور بعدی نیز برایتان شرح داده شده است. این اطلاعات هرچند ساده؛ می‌تواند کمک بسیاری در کنکور به شما بکند. پس همین الان دست به کار شوید تا کتاب پاسخنامه کنکوریوم رشته تجربی مهر و ماه را از سایت کتابیمو با تخفیفی عالی خریداری کنید.

جزئیات محصول

مشخصات

مولف یا مولفان
گروه مولفان
سال چاپ
1398
قطع کتاب
رحلی
شابک
9786003175099
نظرات
بدون نظر

نظرات

  • رضایت از محصول:
  • کیفیت کالا:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.

فهرست

کد QR

تنظیمات

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ثبت نام / ورود