برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

جمع بندی فیزیک کنکور رشته تجربی مهروماه

نام ناشر:
59,000 تومان
محصولات مرتبط
توضیحات

معرفی کتاب کمک درسی جمع بندی فیزیک کنکور رشته تجربی مهروماه

 به نظر شما آیا جمع بندی یکی از دروس کنکور در تنها ۲۴ ساعت ممکن است؟ انتشارات مهر و ماه با تألیف این کتاب این عمل را برای شما ممکن می‌سازد. شعار تمام کتب جمع بندی مهر و ماه همین است: مرور و جمع بندی کنکور در ۲۴ ساعت. در کتاب جمع بندی فیزیک کنکور رشته تجربی مهر و ماه تمام فصول کتب فیزیک دهم، یازدهم و دوازدهم به ترتیب جمع بندی می‌شوند. این کتاب با لحنی رسمی شامل تعدادی بسته آموزشی می‌شود که هر بسته شامل درسنامه مختصر و تعداد کمی تست می‌باشد. پس از درس نامه برای شما پرسش‌های چهار گزینه‌ای طراحی شده است که در پایان هر فصل قابل مشاهده است.

 ویژگی‌های کتاب کمک آموزشی جمع بندی فیزیک کنکور رشته تجربی مهروماه

 درسنامه جمع بندی فیزیک کنکور رشته تجربی مهروماه در این خلاصه بودن، بسیار جامع است و تمامی نکات مهم و پرکاربرد را در خود جای داده است. طراحی دقیق و فکر شده این کتاب به شما این امکان را می‌دهد تا در کمترین زمان بررسی موشکافانه‌ای روی تمام فصول کتاب‌های درسی‌تان داشته باشید. به طور مثال برای هر فصل از کتاب بخشی به نام "جمعبندک" وجود دارد که به شما این امکان را می‌دهد تا هر فصل را در کمتر از ۱۰ دقیقه مرور کنید. همچنین در انتهای کتاب جمع بندی فیزیک کنکور تجربی مهر و ماه، سؤالات کنکور ۹۸ به همراه پاسخ کامل و جامع قرار داده شده است.

 معرفی بخش‌های مختلف کتاب جمع بندی فیزیک کنکور تجربی مهر و ماه

 درسنامه

هدف اصلی جمع بندی فیزیک کنکور رشته تجربی مهروماه ارائه درسنامه هایی مختصر اما جامع برای تمام فصول کتب فیزیک رشته تجربی می‌باشد. هر فصل از این کتاب به تعدادی بسته آموزشی تقسیم شده است و هر کدام از آن بسته‌ها شامل درسنامه ای خلاصه برای یادآوری و جمع بندی و تعداد کمی تست است. به طور میانگین هر درسنامه شامل ۵ تست می‌شود. به طور کلی، این کتاب شامل ۱۶۰ بستهٔ آموزشی می‌شود که تمام دانسته‌های لازم کتب درسی را عنوان می‌کند. تمام تست‌ها که در بخش درسنامه آمده‌اند؛ تألیفی یا کنکور سراسری می‌باشند. پس از بیان هر فرمول جدیدی، تست‌هایی به منظور نشان دادن روش استفاده از آن‌ها عنوان می‌شوند که بسیار ساده هستند. عمده مطالب این درسنامه ها در قالب جداول عنوان شده‌اند تا دانش آموز بتواند این مطالب را به صورت منظم و منسجم‌تری ببیند و راحت‌تر به ذهن بسپارد. یکی از بهترین ویژگی‌های کتاب جمع بندی فیزیک کنکور تجربی مهر و ماه قرار دادن بخشی به نام جمعبندک در پایان هر فصل است. این بخش به دانش آموزان کمک می‌کند تا بتوانند کلیه مفاهیم این فصل را به سرعت مرور کنند.

تست

 در پایان هر فصل از جمع بندی فیزیک کنکور رشته تجربی مهروماه تعداد اندکی تست قرار داده شده است؛ که تعداد آن‌ها بسته به اهمیت هر فصل متفاوت است. به طور میانگین در هر فصل ۱۷ تست قرار داده شده است. هدف اصلی این کتاب مرور و جمع بندی است؛ پس انتظار تست‌های زیاد و تیپ‌های مختلف نداشته باشید. با این حال کتاب جمع بندی فیزیک کنکور تجربی مهر و ماه سعی داشته تا بیشتر تیپ‌ها را پوشش دهد.

 دانش آموز در جمع بندی فیزیک کنکور رشته تجربی مهروماه مطلب جدیدی یاد نمی‌گیرد و هدف کتاب مرور مطالب و نکات ضروری حول محور کتب درسی برای دانش آموز است.

 جمع بندی کتاب جمع بندی فیزیک کنکور تجربی مهر و ماه

این کتاب سبک و جامع که به قلم حسن محمدی و یاشار انگوتی تألیف شده است منبعی جامع و کافی برای مطالعه سریع و مرور دانش آموزان است. دانش آموزان در کتاب جمع بندی فیزیک کنکور تجربی مهر و ماه مطلبی خارج از کتاب درسی‌شان یاد نمی‌گیرند. صفحه آرایی این کتاب بسیار زیبا بوده و قطعاً تجربه‌ای جذاب برای دانش آموزان خواهد بود. وقت خود را تلف نکنید و با خریداری این کتاب مطالب را با سرعت بیشتری مرور کنید. هم اکنون می‌توانید کتاب جمع بندی فیزیک کنکور تجربی مهر و ماه را با تخفیفی استثنایی از سایت کتابیمو خریداری نمایید.

جزئیات محصول

مشخصات

مولف یا مولفان
حسن محمدی, یاشار انگوتی
سال چاپ
1399
قطع کتاب
رحلی
شابک
9786003175105
نظرات
بدون نظر

نظرات

  • رضایت از محصول:
  • کیفیت کالا:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.

فهرست

کد QR

تنظیمات

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ثبت نام / ورود