برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

جمع بندی زیست شناسی کنکور مهروماه

نام ناشر:
79,000 تومان
محصولات مرتبط
توضیحات

همان طور که می دانید درس زیست شناسی از جمله دروس اختصاصی دفترچه کنکور سراسری رشته تجربی محسوب می شود که این دسر دارای ضریب 4 می باشد. تعداد سوالات مربوط به درس زیست شناسی در کنکور سراسری 50 تست می باشد و مدت زمان پاسخگویی به این 50 تست 36 دقیقه می باشد. دانش آموزان همواره به دنبال کتابی هستند تا تمام مباحث درس زیست شناسی پایه دهم، یازدهم و دوازدهم  به صورت جامع و یک جا در بر داشته باشد. انتشارات مختلفی سعی در تدوین و تولید کتاب جمع بندی زیست شناسی کنکور نمود اند، در این میان انتشارات مهر و ماه با انتشار کتابی با عنوان کتاب جمع بندی زیست شناسی کنکور مهروماه سعی دارد تا دانش آموزان را برای گرفتن رتبه ی بهتر کمک نماید. این کتاب به صورت تک جلدی و توسط علی پناهی شایق جهت استفاده دانش آموزان کنکوری در 520 صفحه گردآوری شده است . انتشارات مهرو ماه این کتاب را در قطع رقعی با جلد شونیز به بازار عرضه نموده است.

معرفی کتاب کمک درسی جمع بندی زیست شناسی کنکور مهروماه

در جمع بندی زیست شناسی کنکور مهروماه تمامی نکات کتاب درسی ذکر شده است و جای هیچ نگرانی برای دانش آموزان وجود ندارد. تمامی دانشمندان مشهور که ممکن است در کنکور سراسری درباره ی آن ها تستی ذکر شود به صورت دقیق در این کتاب بررسی ده است. تمام جانوران مهم به صورت کامل در این کتاب تشریح شده اند. نکات تمام تصاویر کتاب درسی در این کتاب ذکر شده است. در پاسخ نامه ی این کتاب تکنیک ها و نکاتی وجود دارد تا دانش آموزان سرعت العمل بیشتری در پاسخ گویی به تست ها داشته باشند.

نحوه چیدمان مطالب موجود در کتاب جمع بندی زیست شناسی کنکور مهروماه

این کتاب از چند بخش تشکیل شده است که عبارتند از: درس نامه ای جامع و کامل، آزمون و بانک تست های غنی و پاسخ نامه کاملا تشریحی. در ادامه به صورت مختصر به هر یک از موارد ذکر شد می پردازیم.

درسنامه ی کاملا جامع مهروماه جمع بندی زیست شناسی کنکور 

در این بخش سعی شده است تمامی مباحث مشترک درس زیست شناسی سه سال دهم، یازدهم و دوازدهم تجربی به صورت یک جا و در یک فضل ذکر شود. شایان ذکر است که در این بخش تمامی نکات سطر به سطر کتاب درسی ذکر شده است و چیزی از قلم نیوفتاده است. در این بخش دانس آموزان با اصطلاحاتی تحت عنوان مشاوره، جمع بندی و... مواجه می شوند. تمامی تصاویر، دانشمندان و... کتاب درسی در این بخش تفسیر شده اند.

آزمون ها و بانک تست های غنی

در این بخش آزمون هایی تحت عنوان آزمون عبارت و آزمون تستی وجود دارد. در آزمون عبارت تعدادی جمله آورده شده است که دانش آموزان باید عبارت صحیح را از داخل پرانتز انتخاب نمایند. آزمون تستی نیز بدین صورت است که چهارگزینه پیش روی دانش آموزان قرار می گیرد که باید با توجه به مطالب کتاب و مطالب ذکر شده در درس نامه گزینه ی صحیح را انتخاب نمایند. در پایان نیز آزمون های  جامعی وجود دارد که به دانش آموزان کمک می نماید که پس از مطالعه تمام بخش ها به کمک این تست ها میزان یادگیری خود را بسنجند و نقاط ضعف و قدرت خود را بشناسند.

پاسخ نامه تشریحی

جمع بندی زیست شناسی کنکور مهروماه در پایان هر فصل دارای پاسخ نامه ای کاملا تشریحی در پایان می باشد که گزینه ی صحیح را به دانش آموزان معرفی نموده است، هم چنین در پاسخ نامه ی این کتاب نکات تستی نیز آورده شده است.

ویژگی های منحصر بفرد کتاب جمع بندی زیست شناسی کنکور مهروماه چیست؟

این کتاب شامل نکات کنکوری می باشد که دانش آموزان با کمک این نکات سریع تر می توانند به تست ها پاسخ دهند. در پایان کتاب 5 آزمون با 50 تست وجود دارد که این پنج آزمون شامل یک آزمون پایه دهم، یک آزمون پایه ی یازدهم، یک آزمون پایه دوازدهم و دو آزمون کنکور سراسری می باشد. از ویژگی های منحصر به فرد این کتاب می توان به وجود تصاویر مهم کتاب درسی اشاره نمود که تمام نکات آن ها نیز ذکر شده است. این کتاب شامل قید ها، معرفی دانشمندان و جداول نیز می باشد. در درس نامه هر فصل نکات ترکیبی نیز ذکر شده است زیرا در سال های اخیر اکثر تست های موجود در کنکور سراسری به صورت ترکیبی بوده است. لازم به ذکر است که ویژگی ها و نکات تمام جانوران کتاب درسی نیز در این کتاب وجود دارد.

در پایان

اگر به دنبال کتابی هستید که تمام مطالب کتاب درسی زیست شناسی سال دهم، یازدهم و دوازدهم رشته تجربی را به صورت جامع  دارا باشد ما به شما کتاب جمع بندی زیست شناسی کنکور مهر و ماه را پیشنهاد می دهیم. این کتاب شامل تمامی نکات، تکنیک ها و... کتاب درسی می باشد، بنابراین دانش آموزان با کمک این کتاب به راحتی می توانند درس زیست شناسی را برای کنکور جمع بندی نمایند.

 

 

 

جزئیات محصول

مشخصات

مولف یا مولفان
علی پناهی شایق
سال چاپ
1399
قطع کتاب
رقعی
شابک
9786005799415
نظرات
بدون نظر

نظرات

  • رضایت از محصول:
  • کیفیت کالا:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.

فهرست

کد QR

تنظیمات

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ثبت نام / ورود