برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

جمع بندی ریاضی رشته تجربی کنکور مهروماه

نام ناشر:
پیشنهاد ویژه مدت محدود:
28,000 تومان 35,000 تومان
تخفیف‎−20%
محصولات مرتبط
توضیحات

درس ریاضی از جمله دروس اختصاصی در کنکور محسوب می شود که جزو اولین دروس اختصاصی دفترچه کنکور سراسری می باشد. درس ریاضی در کنکور سراسری دارای ضریب 4 می باشد . تعداد سوالات مربوط به این درس در دفترچه کنککور حدود 30 تست می باشد که از سوال 126 تا 155 را در برمی گیرد. این درس از جمله دروس مهم کنکور می باشد که گرفتن درصدی بالا در این درس باعث بهتر شدن رتبه کنکور دانش آموزان می شود. اکثر دانش آموزان به دنبالی کتاب جمع بندی جامع می باشند تا بتوانند جمع بندی تمام نکات و فرمول ها را در اختیار خود داشته باشند، به همین علت انتشارات متعددی دست به تهیه و تدوین کتاب های جمع بندی کنکور زده اند. در این میان انتشارات مهر و ماه با انتشار کتابی با عنوان کتاب جمع بندی ریاضی رشته تجربی کنکور مهروماه به دانش آموزان سال دهم، یازدهم و دوازدهم رشته تجربی کمک کرده است تا درس ریاضی را به خوبی یاد بگیرند. جمع بندی ریاضی رشته تجربی کنکور مهروماه دارای یک جلد می باشد و توسط محمد امین مولایی و نصیر کریمی جهت استفاده دانش آموزان رشته تجربی در 364 صفحه گرد آوری شده است. انتشارات مهرو ماه این کتاب را در قطع رقعی و جلد شونیز با شماره شابک 9786003174887به بازار عرضه نموده است.

معرفیکتاب کمک درسی جمع بندی ریاضی رشته تجربی کنکور مهروماه

این کتاب جزو یکی از کتاب های جمع بندی کنکوری درس ریاضیات رشته تجربی محسوب میشود که نویسنده سعی کرده است مباحث را به صورت کم حجم اما با بالاترین کیفیت به دانش آموزان بیاموزد. در این کتاب تمام مباحث مشترک سال دهم، یازدهم تجربی و دوازدهم تجربی که چندین بار تکرار شده است را در یک فصل جمع شده اند. اکثر تست های جمع بندی ریاضی رشته تجربی کنکور مهروماه مطابق با استاندارهای کنکور می باشند و دارای نکات مهم هستند.

نحوه چیدمان مطالب موجود در کتاب کمک آموزشی جمع بندی ریاضی رشته تجربی کنکور مهروماه

این کتاب دارای بخش هایی است که عبارتند از: درسنامه جامع ، پرسش های چهارگزینه ای غنی، پاسخنامه تشریحی، آزمون های جامع و فرمول نامه. در ادامه به صورت مختصر به آن ها می پردازیم.

درسنامه مهروماه جمع بندی ریاضی رشته تجربی کنکور

در این بخش تمام نکات و مباحث مورد نیاز کنکور وجود دارد. در بخش درس نامه قسمت هایی با عنوان مشاوره وجود دارد که  راجع به اهمیت برخی تست ها و یا نحوه حل آن ها توضیح داده است، همچنین در این بخش از علامت هایی ماند ( آنتن ) استفاده شده است که نشان دهنده میزان نزدیکی تست ها به تست های کنکور سراسری است. هرچه آنتن پر تر باشد نشان دهنده نزدیکی بیشتر آن تست به سوالات کنکوری می باشد.

پرسش های چهار گزینه ای

بعد از درسنامه هر فصل تست های مربوط به آن بخش وجود دارد که شامل تست های تالیفی می باشند و تست های کنکور سراسری سال های گذشته نیز در این بخش وجود دارد، اکثر تست های این بخش مطابق با استاندارد کنکور می باشد. دانش آموزان ابتدا باید درس نامه هر بخش را مطالعه نمایند و سپس به سراغ تست ها بروند و میزان تسلط و یادگیری خود را بسنجند.

پاسخنامه تشریحی

جمع بندی ریاضی رشته تجربی کنکور مهروماه دارای پاسخ نامه کاملا تشریحی می باشد و جواب تمامی تست ها را به صورت دقیق و واضح در خود جای داده است. در این بخش تمام نکات و فرمول های لازم جهت حل هر سوال ذکر شده است. دانش آموزان با استفاده از این نکات و تکنیک ها می توانند به راحتی به سوالات آزمون کنکور سراسری پاسخ دهند و درصد خوبی بدست آورند و هم چنین نقاط ضعف و قدرت خود را بهتر بشناسند.

 آزمون های جامع

در این قسمت آزمون هایی شبیه سازی شده وجود دارد که دانش آموزان با زدن این تست ها می توانند میزان یاد گیری خود را بسنجد و شرایط کنکور را تجربه کنند. در این آزمون اکثر سوالات مطابق با کتاب درسی می باشد.

فرمول نامه

در این قسمت از جمع بندی ریاضی رشته تجربی کنکور مهروماه تمامی فرمول های مورد نیاز دانش آموزان گردآوری شده است تا در صورتی که فرمولی را فراموش کردند به سرعت بتوانند با مراجعه به این بخش آن را پیدا کنند.

ویژگی های منحصر بفرد جمع بندی ریاضی رشته تجربی کنکور مهروماه چیست؟

این کتاب تمام مباحث یکسان و مشترک سال دهم ، یازدهم و دوازدهم رشته تجربی را در یک جا و یک فصل جمع کرده است. بسیاری از تست های کتاب های دیگر که جنبه تزیینی دارند در این کتاب ذکر نشده است و فقط تست های مهم و کنکوری ذکر شده است وهم چنین دارای تست هایی با تیپ های مختلف می باشد. تمامی فرمول های مورد نیاز دانش آموزان در یک جا جمع شده است. درس نامه این کتاب دارای نکات مهمی می باشد.

در پایان

اگر به دنبال کتابی هستید تا تمام مباحث درس ریاضی را به صورت جمع بندی در اختیارتان قرار دهد ما به شما کتابجمع بندی ریاضی رشته تجربی کنکور مهروماه را پیشنهاد می کنیم. در این کتاب تمامی نکات فرمول ها و تست های درس ریاضی پایه دهم، یازدهم و دوازدهم رشته تجربی گردآوری شده است. 

 

 

 

 

 

جزئیات محصول

مشخصات

مولف یا مولفان
محمد امین مولایی, نصیر کریمی
سال چاپ
1398
قطع کتاب
رحلی
شابک
9789642532735
نظرات
بدون نظر

نظرات

  • رضایت از محصول:
  • کیفیت کالا:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.

فهرست

کد QR

تنظیمات

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ثبت نام / ورود