برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

آزمون پلاس ریاضی رشته تجربی کنکور مهروماه

نام ناشر:
پیشنهاد ویژه مدت محدود:
67,150 تومان 79,000 تومان
تخفیف‎−15%
محصولات مرتبط
توضیحات

معرفی کتاب کمک درسی آزمون پلاس ریاضی رشته تجربی کنکور مهروماه

دانش آموزان رشته تجربی معمولاً به همان اندازه که نگران تست‌های درس زیست شناسی خود هستند، از جانب تست‌های درس‌های ریاضی نیز فشار و نگرانی بسیاری حس می‌کنند. در درصد بالایی از دانش آموزان رشته تجربی، پایه ریاضی ضعیف است. اما باید بدانید دانش‌آموزانی در رشته تجربی موفق می‌شوند که بتوانند در تست‌های ریاضی نیز درخشان عمل کنند. انتشارات مهر و ماه با طراحی و تألیف کتاب آزمون پلاس ریاضیات تجربی مهر و ماه، خیال دانش آموزان تجربی را راحت کرده است. یکی از نگرانی‌های شما رفع شد، درست است؟ برویم تا با بخش‌های مختلف آزمون پلاس ریاضی رشته تجربی کنکور مهروماه آشنا شویم.

ویژگی‌های کتاب کمک آموزشی آزمون پلاس ریاضی رشته تجربی کنکور مهروماه

همانطور که از اسم کتاب مشخص است، این کتاب دارای آزمون‌های مختلف است. ۱۵۰۰ تست که به صورت کاملاً خلاقانه و هدفمند طراحی شده‌اند. به علت توجه کتاب روی آزمون‌های برنامه ریزی شده، درسنامه این کتاب مختصر است. هرچند این خلاصه درسنامه کامل بوده و برای مرور فصل‌ها و یادآوری تکنیک‌ها به خوبی به وظیفه‌اش عمل می‌کند. کتاب آزمون پلاس ریاضیات تجربی مهر و ماه، با داشتن ۱۰۰ آزمون که شامل آزمون‌های ترکیبی، جامع و تفکیکی می‌شود، خیال شما را برای ریاضی صددرصد کنکور راحت می‌کند.

تمامی این آزمون ها بسیار کامل و روان بوده‌اند و منطبق بر کتاب‌های درسی جدید تألیف شده‌اند. همچنین آزمون پلاس ریاضی رشته تجربی کنکور مهروماه دارای پاسخنامه‌های بسیار قوی و قابل فهم است و ساده‌ترین و خلاقانه‌ترین راه برای حل سؤال را به دانش آموزان نشان می‌دهد. یکی از بهترین ویژگی‌های کتاب آزمون پلاس ریاضیات تجربی مهر و ماه داشتن فرمول نامه‌ای کاملاً مشخص و منظم است. این فرمول نامه شامل تمام چیزهایی است که شما باید برای ریاضی کنکور تجربی بدانید.

نحوه چیدمان مطالب در مهروماه آزمون پلاس ریاضی رشته تجربی کنکور

آزمون‌های تفکیکی

این آزمون‌ها به تفکیک فصل‌های کتاب طرح شده‌اند و هدف آن و مرور فصل به فصل کتاب است. همچنین برای هر فصل سه آزمون درسطح های مختلف طراحی شده است. این سطح‌ها شامل سطح مطالب کتاب درسی، مشابه کنکور سراسری از آن فصل و دشوارتر می‌باشد. قبل از این آزمون‌های فصلی، درسنامه ای مختصر ولی کامل شامل تمامی نکته‌های لازم قرار داده شده است تا شما را برای آزمونی بهتر آماده کند. مؤلف آزمون‌های آزمون پلاس ریاضی رشته تجربی کنکور مهروماه را به صورت مرحله‌ای قرار داده است پس بهتر است شما نیز از اولین سطح شروع کنید؛ چرا که اگر به طورمثال ابتدا با آزمون‌های جامع شروع کنید، گیج خواهید شد. بهتر است ابتدا فصل به فصل کتاب درسی‌تان را یاد بگیرید، سپس آزمون‌های آزمایشی را ببینید و در آخر به سراغ غول مرحله آخر که بیشترین شباهت با کنکور را دارد بروید.

 آزمون‌های ترکیبی:

بخش دوم آزمون پلاس ریاضی رشته تجربی کنکور مهروماه شامل آزمون‌های ترکیبی می‌باشد؛ آزمون‌های آزمایشی کشوری! این آزمون‌ها طبق برنامه آزمون‌های قلم چی و گزینه دو طراحی شده است و به شما کمک می‌کند تا همه آزمونهای آزمایشی خود را خوب بدهید و هم با برنامه‌ای منظم برای کنکورتان پیش رفته باشید. برنامه این آزمون‌ها کاملاً مشخص است و طبق ریاضی ۱، 2 و ۳ ترکیب شده‌اند.همچنین با توجه به این موضوع که آزمون پلاس ریاضی رشته تجربی کنکور مهروماه برای هر آزمون زمانی در نظر گرفته است، زمانبندی این آزمون‌های آزمایشی نیز دقیقاً مطابق همان آزمون‌های آزمایشی مرحله‌ای رسمی است.

 آزمون‌های جامع

این آزمون‌ها شامل تمامی مباحث و فصل‌های ریاضی تجربی کنکور می‌شوند. تعداد سؤالات و زمان پاسخگویی این آزمون‌ها کاملاً مشابه کنکور سراسری می‌باشد. دوران جمع بندی نهایی و زمانی که نزدیک به کنکور خود هستید؛ بهترین موقع برای انجام این آزمون‌های جامع است. سعی کنید حتماً قبل از این آزمون‌ها، مطمئن شوید که آزمون‌های ترکیبی و تفکیکی را پشت سر گذاشته‌اید. این آزمون‌ها بسیار کلی هستند و هدفشان پیش بینی تست‌های کنکور شما است. پس دوران طلایی و روزهای آخر کنکور خود را از دست ندهید و حتماً به سراغ این آزمونها بیاید. با توجه به تجربه و دانش بالای مولفان آزمون پلاس ریاضی رشته تجربی کنکور مهروماه، آن‌ها قطعاً ذهن طراحان کنکور را هنگام طراحی سؤالات در نظر داشته‌اند.

پاسخنامه تشریحی

این بخش از آزمون پلاس ریاضی رشته تجربی کنکور مهروماه شامل توضیح و جواب کامل تمام تست‌های موجود در بخش‌های مختلف کتاب است. مولفان سعی کردند برای هر تست ساده‌ترین، کوتاه‌ترین و خلاقانه‌ترین راه حل ممکن را ارائه دهند نکات اضافه و بی مورد و راه حل‌های طولانی پرهیز کنند. دیدن پاسخ‌ها و جواب‌های کوتاه و خلاقانه این کتاب تسلط شما را چند برابر می‌کند. مطمئن باشید که پس از دیدن این پاسخ‌ها می‌توانید سریعتر و خلاقانه‌تر تست بزنید. پیشنهاد معلمان و طراحان این کتاب این است که نکات جدید پاسخنامه را هایلایت کنید، درصد خود را بالای هر آزمون بنویسید و برای مرور نهایی حتماً به آنها مراجعه کنید.

جمع بندی

کتاب آزمون پلاس ریاضیات تجربی کنکور مهر و ماه، ریاضیات دهم، یازدهم و دوازدهم شما را در بر می‌گیرد. آزمون پلاس ریاضی رشته تجربی کنکور مهروماه که به قلم محمدرضا میرجلیلی و مهدی امیریان نوشته شده است هدف به این داشته است که با صد آزمون هدفمند شما را به سمت درصد صد کنکور هدایت کند. کتاب آزمون پلاس ریاضیات تجربی کنکور مهر و ماه با ایده‌های نو خود برای ماه‌های پایانی بسیار مؤثر است. در روزهای پایانی و نزدیک به کنکور که دانش آموز نیاز به سنجش خود دارد، آزمون دادن می‌تواند تأثیر بسزایی داشته باشد. این مسئله را به یاد داشته باشید که رتبه‌های برتر عموماً قبل از کنکور در آزمون‌های بسیاری شرکت می‌کنند و جمع بندی موثری دارند. کتاب آزمون پلاس ریاضیات تجربی کنکور مهر و ماه در بین داوطلبان کنکور بسیار محبوب شده و داوطلبان رشته‌های مختلف کتاب‌های مشابه برای دروس مختلف هستند. اولین بار ریاضی کنکور را سر جلسه نبینید و سریعاً برای خرید این کتاب در سایت کتابیمو با تخفیفی استثنایی اقدام نمایید.

 

جزئیات محصول

مشخصات

مولف یا مولفان
محمدرضا میر جلیلی
سال چاپ
1398
قطع کتاب
رحلی
شابک
9786003175303
نظرات
بدون نظر

نظرات

  • رضایت از محصول:
  • کیفیت کالا:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.

فهرست

کد QR

تنظیمات

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ثبت نام / ورود