برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

تست شیمی جامع کنکور مهروماه

نام ناشر:
پیشنهاد ویژه مدت محدود:
126,650 تومان 149,000 تومان
تخفیف‎−15%
محصولات مرتبط
توضیحات

معرفی کتاب کمک درسی تست شیمی جامع مهروماه

درس شیمی از جمله دروس اختصاصی در کنکور سراسری محسوب می شود. شایان ذکر است که این درس جزو سومین دروس موجود در دفترچه  اختصاصی کنکور سراسری است. ضریب درس شیمی در کنکورسراسری 3 می باشد و دارای  35 تست است که مدت زمان پاسخگویی به این 35 تست 35 دقیقه می باشد. به عبارتی دیگر این درس از اهمیت بالایی برخوردار می باشد و گرفتن درصدی مطلوب در این درس باعث بهتر شدن رتبه کنکور می شود. دانش آموزان همواره به دنبال کتابی جامع هستند تا بتوانند تمام نکات درس شیمی را به صورت کامل در اختیار داشته باشند. انتشارات مهر و ماه با انتشار کتابی با عنوان تست شیمی جامع کنکور مهروماه، سعی بر آن دارد تا دانش آموزان را جهت گرفتن درصدی بالا در آزمون های آزمایشی و کنکور سراسری آماده کند. شایان ذکر است که این کتاب از جمله کتاب های جامع و کامل می باشد که دارای درس نامه ای مفصل و بانک تست غنی می باشد. این کتاب تمام مباحث شیمی دهم، یازدهم و دوازدهم را در بردارد و برای دانش آموزان ضعیف و متوسط  لازم و کافی است اما برای دانش آموزان قوی لازم است زیرا با این کتاب می توانند بر تمام مباحث کتاب اشراف داشته باشند. کتاب تست شیمی جامع کنکور مهروماه توسط محمد حسین انوشه جهت استفاده دانش آموزان سال دهم، یازدهم و دوازدهم در 632 صفحه در یک جلد گرد آوری شده است. انتشارات مهرو ماه این کتاب را در قطع رحلی به شماره شابک 9786003170285 به بازارعرضه نموده است.

نحوه چیدمان مطالب موجود در کتاب کمک آموزشی تست شیمی جامع مهروماه

تست شیمی جامع کنکور مهروماه به صورت عمده از سه بخش تشکیل شده است که عبارتند از:  درسنامه ای جامع و کامل و جامع، بانک تست های غنی و کنکوری و پاسخ نامه کاملا تشریحی. در ادامه به صورت مختصر به آن ها می پردازیم.

بخش اول: بخش درسنامه مهروماه تست شیمی جامع کنکور 

این بخش از تست شیمی جامع کنکور مهروماه بسیار مفصل و جامع می باشد، ضمن این که تمام نکات کتاب درسی را نیز در بر دارد  و هم چنین تمام مباحث به صورت خلاصه اما کامل  ذکر شده است طوری که باعث سر رفتن حوصله دانش آموزان نمی شود. لازم به ذکر است که جهت یادگیری هرچه بیشتر، همراه درسنامه مثال آموزشی نیز آورده شده است تا دانش آموزان مباحث را بهتر درک کنند. در این بخش نویسنده سعی کرده است تمامی نکات سطر به سطر کتاب درسی را ذکر کند و از ذکر کردن مطالب خارج از کتاب درسی تا حد امکان جلوگیری کرده است. تمامی مطالب تست شیمی جامع کنکور مهروماه مطابق با کتاب درسی نظام جدید می باشد. درسنامه این کتاب به گونه ای می باشد که به صورت واضح نکات را در اختیار دانش آموزان قرار می دهد. از ویژگی های دیگر تست شیمی جامع کنکور مهروماه وجود تصاویر و شکل های رنگارنگ است که باعث جذابیت هر چه بیشتر این کتاب می شود و دقت و تمرکز دانش آموزان به آن مبحث را بیشتر می کند. شایان ذکر است که این بخش برای دانش آموزان ضعیف و متوسط هم بسیار قابل فهم و مفید می باشد.

بخش دوم: بخش سوالات تستی

این بخش از چند قسمت تشکیل شده است که در ادامه به آن ها می پردازیم. در یک بخش تمارین و تست ها دقیقا بعد از بخش درسنامه هر فصل ذکر شده است. در بخش دیگر تست های جمع بندی وجود دارند که به صورت تست های مفهومی و ترکیبی هستند و با اصطلاح  ( مرور فصل ) در فهرست تست شیمی جامع کنکور مهروماه ذکر شده است. در بخش دیگر تست های هایپر وجود دارد که در انتهای هر فصل و قبل از سوالات کنکور سراسری  قرار دارد و شامل تست های متوسط به بالا می باشند، هم چنین برای دانش آموزان بسیار قوی مناسب هستند. بخش دیگری نیز موجود می باشد که شامل تست های کنکور سراسری است که در انتهای هر فصل قرار دارد. همانطور که گفته شد تست شیمی جامع کنکور مهروماه برای دانش آموزان متوسط و ضعیف بسیار مناسب می باشد. البته ناگفته نماند که تست های هایپر مناسب دانش آموزان قوی می باشد تا خود را با این قسمت بسنجند و دانسته های خود را تثبیت کنند. تعداد تست های این کتاب کافی می باشد. این بخش شامل تست های ساده وتست های ترکیبی، کنکوری و سخت نیز می باشد. البته شایان ذکر است که تعداد تست های هایپر این کتاب کم است. توصیه ما به شما این است که پس از هر فصلی که فراگرفتید به سراغ این کتاب بیایید و دانسته های خو را تثبیت کنید.

بخش سوم: پاسخ نامه تشریحی

این بخش در انتهای هر فصل قرار دارد. دراین  بخش  پاسخ تمامی تست ها به صورت کاملا تشریحی بیان شده است. از نکات مثبت این کتاب این است که در این بخش فقط به تشریح پاسخ درست نپرداخته است بلکه تمام گزینه ها را بررسی کرده است. با این کار دانش آموزان بهتر می توانند مطالب را درک کنند، همچنین آگاه می شوند که دلیل درست نبودن گزینه های دیگر چیست.

ویژگی های منحصر بفرد تست شیمی جامع کنکور مهروماه چیست؟

تست شیمی جامع کنکور مهروماه دارای صفحه آرایی منحصر بفردی است. استفاده از رنگ های مناسب  باعث چشم نوازشدن این کتاب شده است. این کتاب دارای درس نامه ای کامل می باشد که به تمام مباحث کتاب درسی پرداخته است و هم چنین دارای بانک تست غنی می باشد که دانش آموزان می توانند پس از یادگیری هر فصل و مطالعه درس نامه به سراغ این تست ها بروند و دانسته های خود را تثبیت کنند. از دیگر ویژگی های این کتاب پاسخ نامه کاملا تشریحی آن است که تمام گزینه های یک تست را به صورت کامل بررسی کرده است. تست شیمی جامع کنکور مهروماه دارای تست های کنکور سراسری سال های اخیر نیز می باشد، همچنین جلد این کتاب از جذابیت خاصی برخوردار می باشد.

در پایان

اگر به دنبال کتابی جامع در درس شیمی می باشید تا تمام مطالب و نکات کتاب درسی را به خوبی فرا بگیرید و نکته ای از چشم شما پنهان نماند ما به شما کتاب تست شیمی جامع کنکور مهروماه را پیشنهاد می دهیم. با تهیه این کتاب می توانید تمام نکات و مطالب را یاد بگیرید و با زدن تست های ترکیبی و کنکوری خود را جهت شرکت در آزمون های کنکورسراسری آماده کنید.

 

 

جزئیات محصول

مشخصات

مولف یا مولفان
محمد حسین انوشه
سال چاپ
1399
قطع کتاب
رحلی
شابک
9786003170285
نظرات
بدون نظر

نظرات

  • رضایت از محصول:
  • کیفیت کالا:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.

فهرست

کد QR

تنظیمات

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ثبت نام / ورود