برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

زبان انگلیسی جامع کنکور مهروماه

نام ناشر:
پیشنهاد ویژه مدت محدود:
71,200 تومان 89,000 تومان
تخفیف‎−20%
محصولات مرتبط
توضیحات

زبان انگلیسی از جمله دروس عمومی می باشد که به عنوان چهارمین درس عمومی در دفترچه کنکور سراسری واقع شده است. این درس برای تمامی گروه های آزمایشی مشترک است و ضریب آن در کنکور سراسری 2 می باشد. تعداد سوالات زبان کنکور سراسری 25 عدد می باشد که در مدت زمان 20 دقیقه باید به آن ها پاسخ داده شود. این درس جزو دروسی است که با یادگیری قواعد و نکات آن میتوانید به راحتی درصد بالایی در کنکور کسب کنید. دانش آموزان همواره به دنبال کتابی جامع هستند تا تمامی نکات، قواعد و گرام رار به صورت کامل در خود جای داده باشد. انتشارات مختلفی سعی بر تدوین و ارائه کتاب های جامع و کنکوری نموده اند، انتشارات بین المللی مهر و ماه یکی از انتشاراتی است که کتاب انگلیسی جامع کنکور را تدوین و به بازار عرضه نموده است.

معرفی کتاب کمک درسی زبان انگلیسی جامع کنکور مهروماه

زبان انگلیسی جامع کنکور مهروماه جزو کامل ترین کتاب های کنکوری می باشد که مولف سعی کرده است مطالب را با زبانی رسمی و روان بیان کند. این کتاب حاوی تمام مطالب کتاب انگلیسی پایه دهم، یازدهم و دوازدهم می باشد. فصل های این کتاب به ترتیب کتاب درسی می باشند. زبان انگلیسی جامع کنکور مهروماه با همکاری مشترک مجتبی محمودی و حمید رضا نور بخش در یک جلد برای دانش آموزان دوره دهم، یازدهم و دوازدهم و داوطلبان کنکور رشته های ریاضی فیزیک، علوم تجربی و علوم انسانی در  449 صفحه گردآوری شده است. انتشارات مهر و ماه  کتاب زبان انگلیسی جامع کنکور را در قطع رحلی با جلد شونیز به بازار عرضه نموده است.

نحوه چیدمان مطالب موجود در کتاب کمک آموزشی زبان انگلیسی جامع کنکور مهروماه

این کتاب از بخش هایی تشکیل شده است که عبارتند از: درسنامه گرامر و واژگان و ریدینگ، یک قدم جلو تر از طراح، تست های چهار گزینه ای، پاسخنامه کاملا تشریحی و آزمون های آزمایشی. در ادامه به صورت مختصر به آن ها می پردازیم.

درسنامه مهروماه زبان انگلیسی جامع کنکور 

این بخش از زبان انگلیسی جامع کنکور مهروماه از چند قسمت تشکیل شده است که عبارت است از: درسنامه ی گرامر، درسنامه ی واژگان و درس نامه ی ریدینگ. شایان ذکر است که موارد نام برده شده در یک جا قرار نگرفته اند و در قسمت های مختلف هر فصل واقع شده اند. در بخش درسنامه گرامر، نویسنده سعی نموده است تمام نکات گرامری را به زبانی ساده بیان کند تا دانش آموزان بتوانند با استفاده از آن  به سوالات گرامری که دقیقا بعد از درس نامه ی گرامری قرار گرفته است به راحتی پاسخ دهند. در بخش درس نامه ی واژگان تمامی واژگان کتاب درسی و کتاب کار به صورت کامل ذکر شده است و جهت درک بهتر کلمات و تثبیت آن در ذهن دانش آموزان، برای هر واژه یک مثال آورده شده است. هم چنین جالب است بدانید که در بخش درس نامه، واژگان مترادف، متصاد و... تمامی موارد مربوط به کلمات نیز ذکر شده است. در بخش درس نامه ریدینگ این کتاب تمام نکات و تکنیک های متن خوانی آمده است زیرا دانش آموزان برای این که بهتر بتوانند به سوالات درک مطلب پاسخ دهند ابتدا باید با تکنیک های آن آشنا باشند. در بخش درس نامه ریدینگ تمام نکات همراه با تحلیل تست های کنکور سراسری آمده است. بنابراین اگر دانش آموزان در درک مطلب ضعف دارند با مطالعه این بخش به خوبی میتوانند به سوالات درک مطلب پاسخ دهند.

 یک قدم جلوتر از طراح

این بخش شامل نکات و مطالبی است که به طور مستقیم و واضح در کتاب درسی نیامده است و اشاره کوچکی در تمرین ها و ... به این نکات شده است. با مطالعه این بخش از زبان انگلیسی جامع کنکور مهروماه، دانش آموزان تمام نکات را فرا میگیرند و هیچ تستی را بدون پاسخ صحیح نخواهند گذاشت.

تست

این بخش شامل بخش هایی است که عبارتند از: تست های 60 %، تست های 80 % ، تست های 100% ، تست های 100 پلاس و کلوز تست. تست های بخش 60 % بیشتر جنبه آموزشی دارند و دانش آموزان با پاسخ دهی به این تست ها فرایند یاد گیری خود را تکمیل می کنند. تست های بخش 80% شامل تست هایی جامع می باشند که حاوی نکات جدیدی است و دانش آموزان را برای کسب درصد 80 آماده می کند. تست های بخش 100% دارای ریزه کاری و نکات جدید می باشند و دانش آموزان با زدن این تست ها آماده کسب درصد 100 در کنکور سراسری و آزمون های آزمایشی می شوند. تست های بخش 100 پلاس دارای سطحی بالاتر از سطح سوالات کنکور سراسری می باشند و پاسخ دهی به این تست ها به دانش آموزان قوی پیشنهاد می شود. در نهایت در هر درس 5 کلوز تست آورده شده است که سبکی شبیه به سوالات کنکوری دارند.

پاسخنامه

در پایان هر فصل از زبان انگلیسی جامع کنکور مهروماه، پاسخ نامه کاملا تشریحی آن فصل وجود دارد. بنابراین دانش آموزان پس از مطالعه درس نامه و زدن تست های مربوط به هر فصل می توانند با مراجعه به پاسخ نامه تشریحی، ایرادات خود را بیابند و با به خاطر سپردن نکات ذکر شده در پاسخ نامه در آزمون های آزمایشی بهترین عملکرد را داشته باشند. شایان ذکر است که در پاسخنامه زبان انگلیسی جامع کنکور مهروماه، گرامر هر 4 گزینه بررسی شده است و فقط به بیان نکات گزینه صحیح اکتفا نشده است و حتی در بخش واژگان نکات کلیدی تمام گزینه ها ذکر شده است به عبارتی بخش پاسخ نامه این کتاب بسیار کامل است.

آزمون ها

این بخش از دو قسمت تشکیل  شده است که عبارتند از: آزمون های درس به درس و آزمون های جامع که در ادامه به صورت مختصر به آن ها می پردازیم.

الف- آزمون های درس به درس

در پایان هر درس یک آزمون مطابق با کنکور سراسری وجود دارد که اکثر سوال های این بخش از کنکور سراسری سال های اخیر می باشد و با تغییرات کتاب درسی جدید منطبق شده است.

ب- آزمون های جامع

در پایان کتاب 5 آزمون جامع وجود دارد که دارای سطحی دشوار می باشند و سوالات این 5 آزمون کاملا تالیفی است. در پایان بهتر است دانش آموزان با تحلیل سوالات این آزمون ها خود را برای کسب درصدی بالا آماده کنند.

ویژگی های منحصر بفرد زبان انگلیسی جامع کنکور مهروماه چیست؟

زبان انگلیسی جامع کنکور مهروماه دارای بیش از 1100 تست تالیفی گرامر، بیش از 1500 تست تالیفی لغات به صورت سطح بندی شده و بیش از 110 کلوز تست می باشد. کتاب زبان انگلیسی جامع کنکور مهرو ماه با بررسی و تحلیل تست های آزمون سراسری کنکور10 سال اخیر، دانش آموزان را برای کسب درصدی بالا در کنکور آماده می کنند.

در پایان

اگر تمایل دارید تا درس زبان انگلیسی را به صورت جامع و کامل فرا بگیرید، تمام نکات را از بر باشید و چیزی از قلم نیفتد، ما به شما کتاب زبان انگلیسی جامع کنکور مهروماه را پیشنهاد می دهیم. این کتاب حاوی تمامی نکات موجود در کتاب دهم، یازدهم و دوازدهم می باشد. با خرید و مطالعه این کتاب می توانید خود را آماده کسب درصدی بالا در کنکور سراسری کنید. 

 

 

 

جزئیات محصول

مشخصات

مولف یا مولفان
مجتبی محمودی, حمیدرضا نوربخش
سال چاپ
1398
قطع کتاب
رحلی
شابک
9786005799972
نظرات
بدون نظر

نظرات

  • رضایت از محصول:
  • کیفیت کالا:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.

فهرست

کد QR

تنظیمات

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ثبت نام / ورود