برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

تمرین محاسبات کنکور مهروماه

نام ناشر:
پیشنهاد ویژه مدت محدود:
21,250 تومان 25,000 تومان
تخفیف‎−15%
محصولات مرتبط
توضیحات

معرفی کتاب کمک درسی تمرین محاسبات کنکور مهرو ماه

تمرین محاسبات کنکور مهروماه یکی از کتاب هایی است که با ارائه انواع سوال های تخصصی، آمادگی و سرعت العمل فرد را جهت شرکت در کنکور افزایش می دهد. همانطور که می دانید دانش آموزان بعد از گذراندن سال های تحصیلی وارد مرحله کنکور می شوند و اکثرا دارای استرس فراوانی هستند اما نکته قابل اهمیت این است که استرس هیچ چیزی را درست نمی کند بلکه خراب تر هم می کند و جالب است بد انید که جهت موفقیت در کنکور  فقط باید دست خود را در محاسبات قوی کنید، زیرا محاسبات نقطه قوت تمام کسانی است که دارای رتبه برتر کنکور هستند. بنابراین با این کتاب می توانید سرعت العمل خود را در محاسبات بیشتر کنید و از رقیبان خود جلو بزنید.

تمرین محاسبات کنکور مهروماه با ارائه ۱۲۸۰تمرین محاسبات پایه ریاضی، ارائه تمام محاسبات ۲۰ آزمون فیزیک کنکورهای داخل و خارج رشته های ریاضی و تجربی،ارائه تمام محاسبات ۲۰ آزمون شیمی کنکورهای داخل و خارج رشته های ریاضی و تجربی،چشم اندای به محاسبات ۲۰ آزمون ریاضی کنکورهای داخل و خارج رشته های ریاضی و تجربی، ارائه۴آزمون جامع دوره ای محاسبات کنکور از آخرین کنکورهای داخل و خارج رشته های ریاضی و تجربی به همراه توصیه های محاسباتی و پاسخ های تشریحی سعی کرده است فرد را در قسمت محاسبات قوی کند و تکنیک های منحصر به فردی را جهت سرعت بخشیدن به کار به دانش آموز بیاموزد.

تمرین محاسبات کنکور مهروماه به صورت تک جلدی و توسط مصطفی باقری جهت استفاده دانش آموزان در 200 صفحه گردآوری شده است . انتشارات مهرو ماه این کتاب را در قطع رقعی با جلد شونیز به بازار عرضه نموده است.

نحوه چیدمان مطالب موجود در کتاب کمک آموزشیتمرین محاسبات کنکور مهروماه

این کتاب از دو بخش تشکیل شده است که عبارتاست از 1- تمرین و ارائه سوالات آزمون کنکور های اخیر 2- پاسخ نامه تشریحی که در ادامه به آن ها میپردازیم.

بخش اول: تمرین و ارائه سوالات آزمون کنکور های اخیر

در بخش اول تمرین محاسبات کنکور مهروماه 7 فصل وجود دارد که به صورت مختصر به تفسیر این 7 فصل می پردازیم. لازم به ذکر است این کتاب دارای درسنامه نمی باشد و نکات و توصیه ها در پاسخ های تشریحی به صورت دقیق وجود دارد.

فصل اول: انواع مسائل محاسباتی وتوصیه های محاسباتی.

در این بخش از تمرین محاسبات کنکور مهروماه نویسنده سعی نموده است تا با ارائه انواع تمرین محاسباتی، دست دانش آموز را قوی کند و با ارائه انواع مشابه، مسایل را در ذهن فرد تثبیت کند. همچنین در ادامه این فصل نویسنده انواع توصیه های محاسباتی و انواع تکنیک هارا در پاسخ نامه ذکر کرده است تا دانش آموز با بهره گیری از آن ها بتواند سریع تر به مسائل پاسخ دهد.

فصل دوم :تمرینات پایه ای محاسباتی

در این فصل نویسنده سعی کرده است با ارائه انواع تمرینات از مرحله پایه، فرد را در محاسبات قوی کند، به عبارتی دقیق تر نویسنده سعی بر آن دارد تا دانش آموز هر ایرادی در محاسبات دارد از پایه  حل شود و با پایه ای قوی شروع به کار کند.

فصل سوم: تمرینات دستگرمی محاسباتی

 در این بخش سوالاتی مطرح شده است تا دانش آموز با توجه به نکات و توصیه های محاسباتی ذکر شده در مراحل قبل شروع به حل کردن سوالات بکند ومیزان توانایی خود را بسنجد.

فصل چهارم:20 آزمون محاسبات فیزیک کنکور

 در این بخش سوالاتبخش فیزیک 20 آزمون کنکور5  سال اخیر داخل و خارج کشورآمده است تا پس از این که  دانش آموز تمامی سوالات ارائه شده در فصل های مختلف را پاسخ داد و با نکات و تکنیک های حل آشنا شد به محاسبه و حل پرسش های کنکور بپردازد.

فصل پنجم: 20 آزمون محاسبات شیمی کنکور

. در این بخش نیز سوالات بخش شیمی 20 آزمون کنکور 5 سال اخیر داخل و خارج کشورآمده است. در این بخش تک به تک تست ها ذکر شده است تا فرد با حل این سوالات آمادگی کافی جهت شرکت در آزمون را داشته باشد.

فضل ششم: چشم اندازی به محاسبات 20 آزمون ریاضی کنکور

فصل هفتم: 4 آزمون جامع دوره ای محاسبات کنکور

در این بخش نیز علاوه بر ارائه سوالات مطرح شده در آزمون های داخل و خارج کشور. نکات و تکنیک های محاسباتی نیز وجود دارد.

بخش دوم: پاسخ نامه تشریحی

در انتهای هر 7 فصلی که در بالا به آن اشاره شد، یک پاسخ نامه کاملا تشریحی وجود دارد که به حل دقیق و مو به موی سوالات پرداخته است و نکات و تکنیک هایی جهت حل آن سوال را نیز ارائه کرده است تا فرد با یاد گیری و استفاده از آن ها استرس را از خود دور کند و سرعت خود را در حل سوالات محاسباتی بالا ببرد.

ویژگی های منحصر بفرد کتاب تتمرین محاسبات کنکور مهروماه چیست؟

از ویژگی های منحصر به فرد کتاب تمرین محاسبات کنکور مهر و ماه می توان به پاسخ کاملا تشریحی سوالات و ارائه نکات و دستور العمل ها اشاره کرد. از ویژگی های دیگر این کتاب می توان به این نکته اشاره کرد که این کتاب باعث سرعت پاسخ دهی دانش آموزان به سوالا محاسباتی می شود.

در پایان

اگر به دنبال کتابی جامع هستید تا در بخش محاسباتی سریع و قوی عمل کنید و علاوه بر سرعت، پاسخ تشریحی تمامی سوالات را داشته باشید تا در صورتی که قادر به حل سوالی نبودید با مراجعه به پاسخ نامه آن سوال را از بر شوید و هم چنین با تمامی نکات و تکنیک های سوالات کنکور 5 سال اخیر داخل و خارج کشور آشنا شوید، پیشنهاد ما به شما تمرین محاسبات کنکور مهروماه می باشد.

جزئیات محصول

مشخصات

مولف یا مولفان
مصطفی باقری
سال چاپ
1398
قطع کتاب
رحلی
شابک
9786003171336
نظرات
بدون نظر

نظرات

  • رضایت از محصول:
  • کیفیت کالا:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.

فهرست

کد QR

تنظیمات

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ثبت نام / ورود